Все для бассейна купить - A-POOLS

Безкоштовна доставка від
3 000 грн.

Доступні
способи
оплати

Працюємо
7 днів
на тиждень

Фільтраційна установка для басейну

У міру експлуатації басейну до нього потрапляють бруд, трава, листя, комахи та мікроорганізми. Це створює середовище, що привертає до цвітіння і псування води. Крім того, підвищується ймовірність ураження людей, що купаються, шкідливими мікробами. Щоб запобігти цвітінню, воду потрібно міняти кожні три дні. Але така можливість є не завжди: у ряді випадків це коштує дорого. Тут допоможе фільтрувальна установка для басейну та спеціалізована хімія для басейну.

Фільтраційна станція для басейну що це таке?

Установка є автоматизованим комплексом пристроїв для очищення та знезараження води. Основні компоненти такої установки – насос та фільтр. Крім них, до складу можуть входити інші елементи, наприклад, озонатори і системи ультрафіолетової обробки. Найчастіше в установках використовують циркуляційні насоси. Самі станції бувають наземними та навісними. Останні примітні тим, що для їх монтажу не потрібно встановлювати форсунки у стіни чаші купальні. Установку просто кріплять на борт і підключають до електромережі 220 В. Тому це хороший варіант у разі, коли при будівництві басейну з бетону, або блоку будівельники знехтували заставними деталями та підведенням труб, що поставляють та відводять воду. При монтажі не потрібно бурити, або демонтувати чашу і встановлювати необхідні закладні. Навісні пристрої підходять, як для стаціонарних, так і для каркасних басейнів. Для надувних басейнів потрібний лише наземний насос.

Такі комплекси – дорожче обладнання, ніж звичайні картриджні насоси з фільтром.Отже, переважно пісочні фільтруючі установки використовуються в громадських та приватних басейнах об'ємом, мабуть, від 5 кубометрів води. Також для очищення води в басейні є ще один обов'язковий пункт - додавання хімії для басейну в скіммер, або дозатор. Використання такого багатоступеневого очищення – єдиний спосіб гарантувати, що купальня буде безпечною для здоров'я тих, хто купається. У невеликих домашніх басейнах достатньо використовувати фільтраційну станцію не високої продуктивності 4-6 м3/година.

Скільки коштує установка для фільтрації води?

Вартість установки для фільтрації залежить від її характеристик – таких, як потужність насоса та продуктивність, а також від наявного функціоналу та використовуваних матеріалів. Крім основних елементів (насоса та фільтруючого механізму), у системі фільтрації та дезінфекції води в басейні може брати участь наступне обладнання:

  • Тепловий насос, або електричний нагрівач, що дозволяє охолоджувати (при жарі), або нагрівати воду в басейні;
  • Система протитечії, що забезпечує більш якісну циркуляцію, а також розважальну та масажну функцію;
  • Знезаражувальні станції: озонатори, прилади для дезінфекції міддю або сріблом, системи гідролізу, ультрафіолетове встановлення, стерилізатор.

Фільтраційна установка – це насос із префільтром, або без префільтра та пісочний фільтр (бувають пластикові та скловолоконні).Фільтр має чотирипозиційний, або шестипозиційний клапан (кран) з різними позиціями для фільтрації, промивання та спуску води, манометр, що контролює діяльність тиску у фільтрі. Якщо тиск підвищується, перше, що потрібно зробити, - прочистити фільтр, якщо показник не змінюється - зверніть увагу на префільтр насоса.

Установки можуть мати картриджний або пісочний фільтр. Перший тип коштує дешевше, але другий очищає ефективніше, фільтруючи найдрібніші домішки. Картриджі потрібно своєчасно міняти (раз на 5-7 днів). Як розсипний наповнювач може використовуватися кварцовий або скляний пісок, а також спеціальні продукти з частинок скла (типу AFM). Чим дрібніша фракція наповнювача, тим дрібніші частинки він може затримувати. Періодично (раз на три роки) пісок потрібно міняти, інакше він збиратиметься в тверді грудки і забруднюватиметься слизом, що призводить до виходу техніки з ладу та постійного забруднення басейну.

Де купити станцію для басейну?

Придбати таку фільтраційну установку та фільтри для басейну, гарної якості, за доступною ціною в Україні, можна у нас на сайті. Компанія A-POOLS розташовується в місті Дніпро та виробляє доставку комплектуючих та обладнання для басейнів у будь-яку точку країни. Крім установок для фільтрації, ви зможете недорого купити у нас в інтернет-магазині та інші пристрої для чищення басейну.

Переваги купити в А-Pool

  1. Ми доставляємо наше обладнання до будь-якого вказаного Вами населеного пункту в межах країни.
  2. Ми приймаємо оплату різними способами.
  3. У нас Ви можете не тільки придбати потрібну техніку, але й замовити послуги з монтажу обладнання та його введення в експлуатацію. Якщо Вам потрібні такі послуги, зв'яжіться з нами по телефону або електронною поштою.