Все для бассейна купить - A-POOLS

Безкоштовна доставка від
3 000 грн.

Доступні
способи
оплати

Працюємо
7 днів
на тиждень

Чищення та прибирання басейну

З таким завданням, як чищення басейну, стикається кожен власник. Необхідно не лише змінювати воду, а й проводити повну дезінфекцію. Відомі відразу кілька способів, які можна застосовувати у роботі. У кожного з них є переваги та недоліки.

Основні способи очищення басейну

Очищення басейну за допомогою хлорування – це один із найпопулярніших варіантів. Знезараження з використанням хлору недороге, що часто зустрічається в Україні. Його виконує компанія A-Pools. Суть у тому, що хлор практично щомиті знищує грибки, бактерії, віруси. Бактерицидна дія – це не єдиний плюс. Також за допомогою окислення вдається видалити ряд органічних домішок, з якими фільтр не справляється.

Важливо відзначити, що хлор досить агресивний і відрізняється неприємним запахом. Саме тому часто власники басейнів намагаються знайти альтернативу.

Безпечні способи очищення:

  • озонування;
  • використання брому;
  • застосування активного кисню;
  • електроліз;
  • олігодинамія;
  • комбінований спосіб.

Ціна на чищення басейну варіюється, оскільки все залежить від вибраного методу. Він може бути реагентним чи безреагентним. З використанням складних хімічних речовин, спеціальної техніки.

Які засоби можна використовувати для чищення басейну?

Зазвичай для чищення басейну використовують хлоргенератор.Це спеціальна установка, призначена для знезараження води. Обладнання циркуляційного типу працює виключно із солоною водою. Для цього використовується кухонна сіль. Її засипають прямо всередину, після чого установка вмикається. На сіль ціна низька, головне - придбати хлоргенератор. Набагато вигідніше просто скористатися послугами спеціалістів у Дніпрі.

Можливо застосування хімічних розчинів та таблеток. Вони використовуються без дорогого обладнання. Головне – слідувати інструкції та додавати засіб у певних пропорціях. Так вдасться позбавитися грибка, мікробів, водоростей.

Основні етапи комплексного очищення басейнів

Щоб почистити басейн, потрібно виконати комплекс процедур. Найкраще просто оформити послуги спеціалістів на замовлення. Це виявиться дешевшим, ніж купити засоби та обладнання.

Етапи очищення басейнів.

  1. Визначення існуючих показників середовища.
  2. Регулювання рівня рН.
  3. Регулювання хлору.
  4. Дезінфекція басейну.

Додатково можуть використовуватись спеціальні препарати з активним киснем. Вони загалом покращують роботу техніки.

Устаткування для чищення басейну

Очищення дна басейну потребує додаткового обладнання. Прибрати забруднення навіть без швабри не вдасться.

Сачки

Вони підходять для вилову різного сміття, тину, іграшок та інших предметів з води.Бажано придбати хоча б один сачок для побутового використання.

Шланги

Навіть якщо власник очищає басейн хлором, йому знадобиться шланг, щоб подавати рідину. Можливі різні діаметри, довжина виробу залежно від розмірів басейну.

Прибиральні комплекти

Можна користуватися миючим пилососом, швабрами, щітками, очисними установками. Обладнання для професійного чищення басейну коштує дорого, його вигідніше брати в оренду.

Штанги

Це також корисне обладнання. Виготовляються штанги із захищеного від корозії металу. Перед покупкою можна попередньо вивчити відгуки про них. Телескопічний пристрій дозволяє чистити басейн прямо з борту та не заходити всередину. Зазвичай довжина регулюється, головне – попередньо визначитися із формою.