Все для бассейна купить - A-POOLS

Безкоштовна доставка від
3 000 грн.

Доступні
способи
оплати

Працюємо
7 днів
на тиждень

Електронагрівачі для басейну

Санітарні норми вимагають підтримання температури води в межах певного вузького діапазону. Особливо суворими вимогами відрізняються басейни, які відвідують діти віком до 7 років. У прохолодному та помірному кліматі неможливо стабільно підтримувати таку температуру без спеціального обладнання. Тому громадські басейни обов'язково мають бути оснащені потрібною технікою. Електронагрівач для басейну – компактний пристрій, який допомагає підтримувати температуру в купальні в заданих рамках.

Нагрівання води в басейні

Великою популярністю для роботи з невеликими басейнами користуються нагрівачі з ТЕНом. Вони мають низку переваг:

  • Невеликі розміри;
  • Швидка робота;
  • Можливість використання як у відкритих, так і в закритих басейнах;
  • Захист від стрибків напруги;
  • Підтримка температурного режиму тривалий період без втручання людини.

Рідина з басейну потрапляє в нагрівач через фільтр. У корпусі нагрівача є ТЕНи, що доводять воду до потрібної температури. Використання фільтра запобігає засміченню нагрівального пристрою.

Прилади можуть виготовлятися з нержавіючої сталі або пластмаси. Якщо басейн хлорується, для нього краще підійде нагрівач із корпусом із міцного пластику. У прісній воді без хлору можуть застосовуватись обидва типи обладнання.

Як підключити нагрівач без ризику зіпсувати обладнання та завдати шкоди майбутнім купальникам?

Використання пристрою потребує уважного підключення. Неписьменний монтаж загрожує інцидентами затоплення, займання або передчасної поломки. Якщо ви не впевнені у своїх здібностях до підключення такої техніки, замовте монтаж нагрівача співробітниками нашої компанії.

При монтажі важливо підключити та протестувати датчик протоки (зовнішньої або внутрішньої). Нагрівач (проточний) підключається паралельно з насосним обладнанням циркуляційного типу (щоб нагрівач не вмикався без протоки). Також включається та тестується термостат або температурний регулятор. Оскільки нагрівальні елементи досить потужні, неграмотне підключення будь-якого з зазначених вузлів призводить до поломки нагрівача, а часом і до інциденту займання.

Обігрів води електронагрівачем

  1. Проточні нагрівачі з ТЕНом – найпоширеніший варіант для маленьких купалень. Для обслуговування великих басейнів їхньої потужності не вистачає. Засмоктуються пристрої від електромережі, а встановлюються в приямці купальні на лінії циркуляції рідини. Багато моделей оснащені датчиками (надлишкового нагрівання та протоки), а також термостатом. Пристрої компактні, легкі та мають бюджетну ціну, але споживають досить багато електрики. При низькій температурі повітря (нижче 17 градусів) можуть бути проблеми з експлуатацією.
  2. Тепловий насос – високоефективний нагрівач, що дає до 7 кВт теплової потужності на витрачений кВт електроенергії. Він досить дорогий, але за рахунок малого споживання електроенергії швидко себе окупає.
  3. Сонячний колектор – екологічний та економний варіант нагрівача для приватного басейну. Геліосистему встановлюють на даху. У регіонах із сонячною погодою вона може забезпечити гарячою водою не тільки басейн, а й саме житло. Система швидко окупається, оскільки задіє лише енергію сонця.

Обігрів басейну за допомогою теплообмінника

Це поширений варіант у громадських купальнях, у тому числі великогабаритних. Теплоносій – гаряча вода – переміщається за контуром, сформованим металевими пластинами або трубами, віддаючи їм тепло. Останнє, у свою чергу, передається воді, що нагрівається. Таким чином, агрегат не генерує теплоту, а виступає своєрідним посередником. Пластинчасті нагрівачі мають кращий ККД, але трубчасті зберігають популярність завдяки кращим гідравлічним характеристикам.

Де купити нагрівач води

Веб-магазин A-POOLS пропонує пристрої для обігріву води високої якості за вигідною вартістю. У нас ви зможете купити не тільки техніку для підігріву, але і пристрої для чищення та інші пристрої для басейнів. Наш магазин знаходиться у м. Дніпро та доставляє товари до будь-якого міста в Україні. Ціни на нагрівачі та їх характеристики наводяться на сторінках товарів.

Монтаж нагрівача – досить трудомістка операція, і щоб гарантувати справну роботу, ви можете замовити його підключення співробітниками нашої компанії. Ми реалізуємо послуги з введення техніки в експлуатацію та проведення пуско-налагоджувальних робіт. Якщо вам потрібні такі послуги, ви можете вказати це при покупці нагрівника або зв'язатися з нами по телефону або електронною поштою.