Все для бассейна купить - A-POOLS

Безкоштовна доставка від
3 000 грн.

Доступні
способи
оплати

Працюємо
7 днів
на тиждень

Тепловий насос для басейну

Тепловий насос для басейну дозволяє підтримувати температуру води на рівні, комфортному для тих, що купаються. Якщо інші типи насосного обладнання використовуються для фільтрації води та створення якісної циркуляції, то цей – саме для підігріву. Такі прилади відрізняються добрим ККД: серед них є пристрої, здатні, споживаючи 1 кВт електрики, виробити в 5-15 разів більше тепла. Якщо вам потрібно купити насос високої якості в Україні, ви можете зробити це на сайті A-POOLS.

Тепловий насос для басейну: правила вибору

Одним із важливих параметрів при виборі є потужність. Вона залежить від обсягу басейну та від цільової температури. Наприклад, якщо площа води дорівнює 200 кв.м., глибина чаші – 3 м, а температура, до якої потрібно нагріти воду – 23 градуси, обслуговування купальні вистачить насоса на 10 кіловат. Але це правильно лише для закритих басейнів. Дітям потрібна куди більш висока температура води, тому насос для купальні, відвідуваної малюками, має бути значно потужнішим.

Також потрібно звертати увагу, на роботу в якійсь електромережі розрахований прилад (однофазна або трифазна, значення напруги). Деякі моделі призначені лише для підігріву води, інші можуть також охолоджувати її.

Основне, ніж привабливі теплові насоси – висока теплова потужність. Що її значення, то більшої енергоефективністю відрізняється прилад.Завдяки цьому споживач отримує велику виробку тепла за невеликих витрат електроенергії.

Також має значення, на який температурний режим (води та повітря) розрахований насос. Більшість моделей призначені для експлуатації у приміщеннях із температурою повітря вище +10 градусів. Окремі моделі здатні працювати і за низької температури (але не нижче -15 градусів). При цьому чим холодніше в приміщенні, тим нижча ефективність насоса. Деякі моделі мають електричний ТЕН, що нівелює зниження ККД при негативних температурах. Через погану пристосованість для морозів цей клас техніки не підходить для цілорічного використання.

Плюсом буде і можливість дистанційного керування пристроєм зі смартфона (наприклад, по вай-фай). Слід звертати увагу і на інші фактори, пов'язані з майбутніми умовами експлуатації: сумісність із солоною, хлорованою водою, іншими хімічними засобами та реагентами, можливість застосування у специфічних умовах (наприклад, для гідромасажних ванн).

Найпопулярніша категорія насосів використовує теплову енергію повітря. Вони прості в монтажі та використанні, але залежні від температури навколишнього середовища (приміщення має добре опалюватись). Існують також насоси типів «грунт-вода» та «вода-вода».

Як працює тепловий насос для басейну

Принцип роботи таких установок частково подібний до процесу підтримки температури повітря в житлах за допомогою кондиціонера. Він також заснований на теплообміні між довкіллям і водою в чаші. Процес насоса можна описати так:

  1. За внутрішнім контуром рухається теплоносій (фреон), що легко змінює агрегатний стан, перетворюючись з рідини на газ.
  2. У випарнику теплоносій поглинає теплоту із зовнішнього середовища та переходить у компресор.
  3. Через тиск, що нагнітається, температура фреону істотно підвищується. Через інжектор він упорскується в теплообмінник конденсаторного типу.
  4. Теплоносій конденсується та осідає на стінках обмінника. В останньому вмонтовано змійовик гарячого водопостачання, що забезпечує кращу віддачу тепла конденсатом.

Висока ефективність дозволяє використовувати такі насоси навіть для обслуговування відкритих басейнів. Інтенсивність нагрівання контролюється блоком автоматики. Деякі моделі мають опцію охолодження, що дозволяє підтримувати в купальні стабільну температуру, не допускаючи зайвого нагріву. У громадських басейнах найкраще встановлювати саме такі насоси.

Вартість теплових насосів для басейну

Наш інтернет-магазин пропонує велику різноманітність теплових насосів. Ознайомитись із цінами моделей та їх характеристиками ви зможете на сторінках з описами. Ми знаходимося у м. Дніпро та можемо відправити ваш насос до будь-якої точки країни. Якщо вартість замовлення перевищує 2000 гривень, ми надішлемо його безкоштовно. У нас ви можете не тільки купити насосне обладнання, але замовити його монтаж. Якщо вам потрібні послуги наших співробітників із встановлення приладу, вкажіть це під час його замовлення.

Кращі теплові насоси для басейнів у 2021 році?

На нашому сайті реалізована зручна навігація, що дозволяє відсортувати та порівнювати товари за різними критеріями. Використовуючи сортування за популярністю та рейтингом, ви зможете оцінити, які товари користуються найбільшим попитом та отримують найбільшу кількість позитивних відгуків.