Все для бассейна купить - A-POOLS

Безкоштовна доставка від
3 000 грн.

Доступні
способи
оплати

Працюємо
7 днів
на тиждень

Накриття для басейну

Для того, щоб облаштувати зону для плавання, недостатньо придбати басейн. Нагрів чи швидке забруднення води стають великою проблемою, адже доводиться регулярно міняти воду. Накриття для басейну – найкращий варіант вирішення цієї проблеми. Це необхідно для штучного водоймища, так як дозволяє захистити його від дощів, граду, попадання бруду, листя, пташиного посліду. Купити покриття для басейну можна в інтернет магазині в Україні за прийнятними цінами.

Які види накриттів для басейнів?

Ціна повністю залежатиме від механізму роботи павільйону та матеріалів, з яких він виготовлений. Накриття на басейн може бути:

 • ролетним;
 • полівініловим;
 • батутного типу;
 • з солярної плівки;
 • зберігаючим тепло;
 • павільйонним.

При виборі потрібно звертати увагу не лише на ціну, а й на функціональність. Все залежить від сезону, коли планується використання басейну.

Ролетні

Роллет є настилом, що намотується на встановлений вал. Ламелі – пластини, які можуть бути виготовлені із полівінілхлориду або полікарбонату. Вони бувають як підводними, так і навідними, а вибір варіанта залежить від того, який басейн потрібно накрити. Ці укриття відмінно зберігають тепло і при цьому не пропускають всередину бруд, пил та опади. Підходять для обладнання дитячої зони.

Вінілові

Такі накриття для басейну відносяться до ролетних підвидів і дуже популярні сьогодні. Їх можна придбати на замовлення, тому що вони створюються індивідуально під кожен басейн. Вироби мають високу міцність та стійкі до поганих погодних умов. Полівініловий навіс із підкладкою всередині, виготовленою з поліестеру, витримує навантаження до 150 кг.

Батутні

Вони також є підвидом ролетних та виготовляються з поліпропілену. Такий підлога дуже легкий і при цьому міцний. Цей навіс буде витримувати навантаження до 350 кг, він добре захищає дітей і тварин від падіння в штучне водоймище на дачі. Його можна придбати і як захисне полотно для зимової пори року.

Солярна плівка

Солярна плівка є якісним теплоізоляційним покриттям, наповненим повітряними бульбашками. Воно добре тримається на воді і зберігає її тепло, завдяки чому вдається продовжити сезон на деякий час. У неї вбудовано спеціальний пристрій, що намотує, що дозволяє швидко зібрати укриття при необхідності. Максимальний термін користування складає 3 роки, проте ціна відповідна.

Теплозберігаючі

Для того, щоб продовжити період купання, важливо зберігати теплу воду у басейні.Для цього потрібно вибрати накриття на басейн, яке зберігатиме тепло. Найбільш популярний варіант – солярна плівка. Завдяки складу із теплоізолюючого матеріалу та бульбашок вона чудово справляється з основним завданням і при цьому має невисоку ціну.

Павільйони

Такі покриття більш дорогі, оскільки передбачають встановлення міцного каркасу та даху з різних матеріалів. Вони бувають різних видів та допоможуть створити зону, яку можна використовувати взимку. Так забезпечується збереження тепла навіть у повітрі навколо басейну. Можна придбати як тимчасові розкладні системи каркасного типу, так і стаціонарні.

Як підібрати накриття для басейну?

Щоб вибрати покриття, важливо визначити цінову категорію та цілі, для яких його набувають. Від цих показників залежатиме вибір варіанта. При покупці варто враховувати низку правил:

 1. При необхідності захисту басейну від бруду, попадання гілок, опадів необхідно набувати покриття із сітковою основою. Так вдасться швидко зібрати елементи, що потрапляють на поверхню, без особливих складнощів. Вони схожі на рибальську мережу і чудово підходять для басейнів на дачах, де багато дерев.
 2. При необхідності захисту басейну від бруду, попадання гілок, опадів необхідно набувати покриття із сітковою основою. Так вдасться швидко зібрати елементи, що потрапляють на поверхню, без особливих складнощів. Вони схожі на рибальську мережу і чудово підходять для басейнів на дачах, де багато дерев.
 3. При необхідності збереження тепла та економії найкращим варіантом є купівля солярної плівки. Вона добре тримається на воді, допомагає зберегти енергію та продовжити плавальний сезон.
 4. Також є можливість придбання рідкого покриття, якщо немає бажання постійно прибирати, протирати та змотувати накриття. Воно є повністю безпечним для людей і захищає воду навіть тоді, коли людина плаває.
 5. Якщо у пріоритеті комфортне використання, то найбільш прийнятним буде складний каркасний варіант покриття. Тут встановлюється якісний механізм автоматичного або механічного типу, і такі вироби є найбільш довговічними.

Вибір залежить від можливостей та побажань замовника.

Де купити накриття для басейну за низькими цінами?

Придбати настили для басейну можна на сайті A-Pools за прийнятною ціною. На сайті представлені моделі різних матеріалів, різної цінової категорії. Під фото є детальна характеристика кожного виробу для покриття.

Компанія працює лише з перевіреними постачальниками, які давно на ринку та мають гарну репутацію. Проводиться регулярна перевірка наявність дефектів товарів. При необхідності консультант допоможе визначитися з вибором, виходячи із запитів.