Все для бассейна купить - A-POOLS

Безкоштовна доставка від
3 000 грн.

Доступні
способи
оплати

Працюємо
7 днів
на тиждень

Солярна плівка для басейну

Солярна плівка для басейну добре підходить для літнього захисту купальні від сміття та бруду. Вона підійде як для каркасного басейну, так і для стаціонарних моделей і схожа на плаваюче покривало з поліетилену. Зі вивороту у неї є бульбашки, за рахунок яких вона і тримається на воді. Покриття легке, його просто монтувати, і воно має теплозберігаючі властивості. Для фіксації виробу на поверхні найчастіше використовуються спеціальні шнурки. Якщо ви хочете купити таку плівку для свого басейну у Дніпрі, ви можете зробити це через магазин A-POOLS.

Як підібрати солярне покриття для басейну?

При виборі слід звертати увагу на розміри та форму виробу. Якщо ваша купель кругла, слід знати, що у продажу є спеціальна плівка для круглого басейну. Зазвичай її роблять блакитною, але можна знайти і варіанти інших кольорів. Добре, коли плівка має достатню товщину (найпоширеніший варіант – 500 мікронів). До покриття також бажано придбати пристрій для намотування.

Плівка захищає воду від влучення сміття, але це не єдина її функція.Теплозберігаюча плівка поглинає сонячне проміння, за рахунок чого поверхня води довго залишається нагрітою. Це допомагає підтримувати потрібну температуру води та мінімізувати витрати на її нагрівання. Також плівка формує перешкоду, яка не дає воді випаровуватися з поверхні. Завдяки цьому басейн рідше потрібно доливати воду і додавати реагенти. Таким чином, використання плівки заощаджує витрати на інші пристрої та процедури, що використовуються для підтримки басейну в чистоті.

Якщо ви використовуєте хлорну дезінфекцію у своїй купальні, на час її виконання виріб треба демонтувати. Остаточний демонтаж виконують із настанням осінніх холодів. Плівку після цього потрібно вимити чистою теплою водою та добре висушити. Зберігати її потрібно в приміщенні, що обігрівається (краще попередньо упаковати її в спеціальний чохол).

Зазвичай використання плівки асоціюється з вуличними басейнами: її застосовують для запобігання потраплянню бруду та акумуляції сонячного тепла. Але плівка цілком підійде і для критого басейну, розташованого в приміщенні, що обігрівається. Вона не дає воді випаровуватись, і за рахунок цього досягається економія на водних ресурсах (постійному доливанні). Застосування плівки може зменшити випаровування рідини з поверхні на 80-85%.Також плівкове покриття запобігає надмірному насиченню повітря вологою. Це не тільки допоможе заощадити на осушенні, але й убереже стіни та інші поверхні у приміщенні від грибка, плісняви ​​та подібних явищ (ураження грибковими колоніями характерне для кімнат із надмірною вологістю повітря). Регуляція вологості повітря важлива і для продовження терміну експлуатації оздоблювальних матеріалів.

Де купити солярну плівку за низькою ціною?

Якщо ви хочете купити плівку для круглого басейну (або для купальні іншої форми), зробіть це через наш сайт. Ціна на вироби вказується із розрахунку на 1 квадратний метр площі. Щоб дізнатися, яка вартість плівки вийде у вашому випадку, розрахуйте площу поверхні вашої купальні. У нас ви можете придбати і намотуючий пристрій для монтажу плівки. Наша компанія реалізує доставку товарів до різних міст України. У нас ви можете придбати будь-яке обладнання для очищення, фільтрації, знезараження та інших операцій, пов'язаних з обслуговуванням басейну.