Все для бассейна купить - A-POOLS

Безкоштовна доставка від
3 000 грн.

Доступні
способи
оплати

Працюємо
7 днів
на тиждень

Хлоргенератор для басейну

Хлоргенератори для басейнів дозволяють не використовувати для чищення хімічні засоби із хлором. Апарати виробляють речовину із звичайної кухонної солі. Свіжий хлор добре справляється із знезараженням води та не містить сторонніх домішок. Вода при цьому виходить схожою на морську. Придбати таке обладнання за доступною ціною в Україні можна у нас в інтернет-магазині.

Переваги хлоргенератора

  1. Безпека обробленої води: вона не викликає подразнення слизових, очей, дихальних шляхів.
  2. Відсутність сторонніх домішок.
  3. Доступність та дешевизна сольової сировини.
  4. Можливість використання для різних типів басейнів, у тому числі надувних.
  5. Відсутність хлорного запаху.
  6. Тривалий термін служби.

Як користуватися хлоргенератором?

Використовують пристрій для роботи з басейнами великих та середніх розмірів (4 і більше метрів завдовжки), у тому числі й комерційними. Якщо прилад підключити до маленької купальні, є ймовірність, що обробка води буде виконуватися надмірно швидко (через її малий об'єм), внаслідок чого пристрій знизить концентрацію та запросить свіжу порцію солі. Перед придбанням хлоргенератора слід дізнатися, для роботи з чашею якого об'єму він призначений. Для маленьких чаш вистачить якісного фільтра у поєднанні з таблетками чи ультрафіолетом.

Перед включенням пристрою слід спочатку дати попрацювати кілька годин насосу, що фільтрує. Для хлоргенератора підходить лише дуже чиста сіль (99,8%). Це можуть бути спеціальні сольові таблетки чи продукція марки «Екстра». Йодовану сіль брати не можна. Чим чистіша сировина, тим надійніше працюватиме обладнання.

Підключається хлоргенератор у розрив лінії циркуляції (зазвичай після насоса або фільтруючого пристрою). Спочатку очищена вода проходить в апарат під впливом імпульсу, що генерується циркуляційним насосним обладнанням.

Як відбувається процес очищення води?

Сіль засипається у воду з розрахунку 2-3 грами на кубометр. Пристрій працює в режимі електролізу. Потік солоної рідини пропускається через камеру з електродами із титану. Сіль розкладається на вільні іони хлору та гіпохлорит натрію. Обидві ці речовини мають дезінфікуючі властивості, вбивають бактерії та інші шкідливі мікроорганізми. При цьому сполуки, що утворилися, не виділяються в атмосферу – вони знову розчиняються у воді.

На якому етапі вода стає очищеною?

Щоб досягти хорошого знезараження, хлоргенератор повинен працювати 2-4 години на добу. Чим більший басейн, тим тривалішим має бути процес. Деякі апарати мають налаштування часу відповідно до обсягу.

Яка вода стає після очищення?

Оброблена вода виходить прозорою та чистою, схожою за складом з морською. Вона не має запаху, не становить небезпеки для слизових оболонок.

Чому прилад довговічний?

Корпуси пристроїв виготовляються із міцного пластику, який не вступає в реакцію з компонентами навколишнього середовища. Сировиною для хлору служить звичайна сіль. Так як приладу не доводиться мати справу з «важкими» субстанціями, за умови дотримання умов експлуатації він зможе прослужити довго. Також довговічність забезпечується електролітичною сіткою із напиленням. Великий відсоток солі у воді скорочує термін експлуатації фільтра, тому важливо враховувати цей момент і контролювати насичення рідини хлором.

При покупці пристрою слід оцінити, чи відповідає діапазон робочих температур води стандартному середовищу купальні. Зазвичай хлоргенератори працюють за температур від +10 до +45 градусів. Також важливо, щоб продуктивність пристрою підходила під обсяг купальні. У продажу можна знайти пристрої для різних обсягів. Також має значення вироблення хлору на годину. У деяких генераторів її можна варіювати, задаючи потрібний рівень за допомогою налаштувань. Опція суперхлорування потрібна, якщо басейном довго не користувалися або з якихось причин сталося забруднення.

Особливості управління хлоргенератором

В інструкції до приладу можна побачити перелік цифрових кодів, що виводяться на дисплей, з їх розшифровками. При виявленні проблеми потрібно розшифрувати код та зробити релевантні ситуації дії. Наприклад, код 90 у хлоргенераторів Intex вказує на недостатність водяного напору, 91 - на дефіцит солі, а 92 - на надлишок.

Різновиди хлоргенераторів

Хлоргенератори бувають роздільними та поєднаними. Перші встановлюються на наявний насос, другі мають насосний блок у конструкції.

Хлоргенератор з пісковим фільтр-насосом

Піщаний фільтр видаляє найдрібніші сторонні частки і навіть мікроорганізми. Для роботи з ним можна використовувати кварцовий або скляний пісок, але найкраще для басейнів, що хлоруються, підходить AFM - сучасний матеріал з коричневого або зеленого скла.

Хлоргенератор з картриджним насосом

Такі пристрої коштують дешевше, але з фільтрацією крихітних частинок справляються гірше. Картридж потрібно регулярно промивати спеціальною насадкою.

Хлоргенератор-озонатор Intex

Озонування води забезпечує особливо надійну дезінфекцію. Пристрої з озонатором можуть бути розраховані як на купальні середнього розміру, так і на великогабаритні близько 75 кубометрів. Їх також підключають після фільтр-насоса.

Як обслуговувати пристрій

1-2 рази на рік титанову пластинку піддають очищенню спеціальним складом. Для цього заборонено застосовувати засоби від накипу. Раз на п'ять років платівку потрібно міняти. Інші рекомендації щодо обслуговування ви зможете знайти в інструкції до хлоргенератора.

Вартість хлоргенераторів

Хлоргенератори – досить дороге обладнання, але воно окупається протягом кількох років після придбання. Витрата побутової хімії стає значно меншою – потрібно лише купувати сіль і періодично вводити реагенти для підтримки pH. Останні потрібні з тієї причини, що натрієвий луг, що утворюється в ході роботи, робить воду жорсткішим, що знижує вироблення іонів.

Як замовити?

Магазин A-POOLS пропонує широкий вибір хлоргенераторів гарної якості за прийнятною вартістю. Ми знаходимося у місті Дніпро та розповсюджуємо нашу продукцію по всій території країни. У нас ви можете купити різні типи обладнання та комплектуючих для басейнів. На більшість товарів діє безкоштовна доставка при замовленні від 2000 гривень.