Все для бассейна купить - A-POOLS

Безкоштовна доставка від
3 000 грн.

Доступні
способи
оплати

Працюємо
7 днів
на тиждень

Безхлорні системи

Безхлорне очищення з Aquascenic – 9 переваг

  1. Дезінфекцію Aquascenic виконує завдяки унікальній технології: вода проходить між титановими пластинами та мідно-срібними електродами, де відбувається процес гідролізу.
  2. Забезпечується вищий відсоток дезінфекції води, ніж за допомогою хлорування.
  3. За допомогою Aquascenic та інтернету можна віддалено керувати також температурою, гідромасажем, освітленням та атракціонами! Басейн та якість води під наглядом завдяки одному універсальному пристрої. Це надзвичайно зручно!
  4. Aquascenic має систему стеження за якістю очищення води та пульт дистанційного керування, завдяки якому можна повністю керувати та додатково налаштовувати пристрій за потреби.
  5. Немає потреби в контролі та регулярному додаванні до системи будь-яких складових – пристрій працює повністю автоматично.
  6. Aquascenic постійно підтримує максимально комфортний рівень pH завдяки дозатору та контролеру.
  7. Процес очищення повністю нешкідливий для людини, що комплектують пристрої та обладнання басейну. Під час дезінфекції не виробляються хімічні залишкові продукти.
  8. Очищення без хлору заощаджуватиме кошти на дезінфекцію, адже досить дорогі хімічні реагенти взагалі не використовуються.
  9. Пристрій не потребує особливих витрат на обслуговування.




Звертайтеся до нас за номером 0675634717 0502461177 0980984224 та фахівці “ТОВ Кісан” дадуть відповіді на ваші запитання.