Все для бассейна купить - A-POOLS

Безкоштовна доставка від
3 000 грн.

Доступні
способи
оплати

Працюємо
7 днів
на тиждень

Ціна:
  —  
106242 грн.
129482 грн.

Стаціонарні басейни

Басейни скловолоконні "Фаворит"

Якщо Ви хочете придбати якісний басейн, який прослужив би не один десяток років, фахівці компанії “Кісан” рекомендують звернути увагу на “Фаворит”.
“Фаворит” - це високоякісні басейни з цільною чашею. Вони не лише привабливі зовні, але також міцні та надійні. Висока міцність досягається завдяки використанню композитного матеріалу, виготовленого на основі поліефірних смол. Якщо порівнювати скловолоконні басейни, наприклад, з бетонними, то перші будуть приблизно в 18 разів міцнішими. Крім того, поверхня басейну буде гладкою через відсутність стиків та швів.

Переваги басейнів з цільною чашею "Фаворит"

  • Поверхня скловолоконного басейну покривається особливим шаром, який відштовхує бактерії. Завдяки такому захисту потреба в хімії для басейнів знижується в середньому на 70%.
  • Низька теплопровідність. Скловолоконні басейни знижують витрати електроенергії приблизно на 30%.
  • Цільна чаша (без швів і стиків) дозволяє басейну без особливих зусиль витримувати високі навантаження води. Крім того, така чаша стійка до руйнівного впливу хімії, УФ променів та впливу навколишнього середовища.
  • Швидка установка. Скловолоконні басейни досить прості у встановленні, тому покупцю не доведеться довго чекати, щоб насолодитися прохолодною чистою водою.
  • Висока якість. Абсолютно всі вироби проходять жорсткий контроль на відповідність нормам якості. А завдяки міцному матеріалу такі басейни можуть прослужити понад 50 років.

Якщо Ви вже давно хочете купити скловолоконний басейн із цільною чашею - не чекайте, дзвоніть нам прямо зараз! Наші фахівці завжди готові надати консультацію та відповісти на питання, що цікавлять!