Все для бассейна купить - A-POOLS

Безкоштовна доставка від
3 000 грн.

Доступні
способи
оплати

Працюємо
7 днів
на тиждень

Ультрафіолетова установка для басейну

Сьогодні багато хто бажає облаштувати зону для плавання на дачі або прибудинковій території. Однак хлор шкідливий для шкіри, а особливо якщо в басейні плавають діти. Ультрафіолетова лампа для басейну – найкраще рішення для дезінфекції домашньої штучної водойми. Купити її можна за прийнятною ціною через інтернет в Україні чи спеціалізованих магазинах Дніпро. Вона безпечна для людини та допомагає швидко очистити воду.

Принципи роботи уф-ламп для басейнів

УФ лампа для басейну є найпоширенішим сьогодні обладнанням для очищення басейнів від шкідливих бактерій. Такі пристрої прості у використанні, мають відносно невисоку вартість і добре знезаражують воду. Вони працюють завдяки сильному електромагнітному випромінюванню. Спектральний склад випромінювання залежить від компанії-виробника та моделі, може змінюватися від 250 до 260 нм. Ультрафіолет для басейну простий у догляді та використанні та є гарним рішенням для домашнього басейну.

УФ-промені працюють таким чином: потрапляючи на мікроорганізм, проникають усередину та руйнують ДНК. Більше того, вони здатні припинити роботу статевих клітин. Промені здатні розщеплювати органічні сполуки, продукти органіки, окислені хлором. Завдяки цьому від води не виходить хлористий запах і відсутнє відчуття поколювання шкіри після купання. Це свого роду кварцювання води.До переваг таких очисних пристроїв можна віднести:

  • компактність та мобільність;
  • щодо невисокої ціни;
  • високий відсоток очищення від бактерій;
  • можливість очищення від органічних забруднень;
  • широкий асортимент виробів залежно від розмірів та потужності.

Ультрафіолетовий фільтр для басейну відмінно підійде для дачі, тому що легкий у використанні і займає мало місця. Він є ідеальним для каркасних басейнів.

Які характеристики враховувати при покупці ультрафіолетової лампи для знезараження води в басейні?

Ультрафіолетові установки для басейну мають різні показники в залежності від виробника. Для того, щоб вибрати відповідний варіант, важливо звернути увагу на три основні параметри:

  1. Важлива пропускна потужність лампи, оскільки від цього показника залежить кількість рідини, яка може бути очищена за 60 хвилин роботи пристрою.
  2. Наявність функції зміни ламп, оскільки їхня потужність згасає і потрібна заміна. Від цього залежить якість очищення.
  3. Присутність додаткового функціоналу, який полегшує роботу з установками. До таких додатків можна віднести сенсорний дисплей керування, індикатор стану лампи, автоматичне вимкнення.

Щоб купити якісний ультрафіолетовий фільтр для басейну, важливо врахувати вищеназвані показники.Наприклад, потужність підбирається виходячи з розмірів штучної водойми.

Де купити уф лампу для басейну недорого?

Придбати ультрафіолетові установки можна на сайті магазину A-Pools за прийнятними цінами. Стерилізатор будь-якого типу має високу якість, оскільки компанія працює лише з перевіреними постачальниками. Переконатись у цьому можна, прочитавши відгуки покупців на сайті.

Для зручності під кожною картинкою УФ-установки розташований опис, який допомагає у виборі. Ультрафіолетові установки для басейну добре очищають воду та безпечні для людини. Можна купити їх на замовлення з доставкою. Менеджер готовий проконсультувати клієнта та відповісти на будь-які питання щодо ціни, доставки та принципів роботи.