Все для бассейна купить - A-POOLS

Безкоштовна доставка від
3 000 грн.

Доступні
способи
оплати

Працюємо
7 днів
на тиждень

Ціна:
  —  
664 грн.
3310 грн.
Виробник :
Форма випуску:
Тип засобу:

Хімія для басейну CRYSTAL POOL

Хімія для басейну Crystal Pool - для комерційних, приватних та басейнів з автоматичним дозуючим обладнанням. Виробник хімії для басейну.

Лінійка професійної хімії для басейнів Crystal Pool створена для підтримання чистоти у басейні. Переваги хімії для басейнів Crystal Pool: · Розчиняється швидко · Висока концентрація діючої речовини · Не утворює піни
Професійна хімія для басейну в інтернет-магазині A-POOLS має гігієнічний сертифікат, сертифікат якості, сертифікат ISO 9001.
Крістал спеціальну лінійку рідкої хімії для басейну. Спеціальна лінійка хімії для станцій дозування - дозування рідкої хімії визначає станція.
Лінійка рідкої хімії для станцій дозування Кристал Пул:
- хімія для басейну pH Minus
- хімія для басейну Cl активний хлор
- хімія для басейну Fl флокулянт - хімія для басейну проти водоростей - хімія для басейну О2 активний кисень Кваліфіковані менеджери магазину A-POOLS допоможуть вибрати необхідну хімію для вирішення проблем із водою у басейні. Хімію для басейну Crystal Pools купити за доступними цінами, наявність, підбір препарату.
Доставка хімія для басейну по Україні: Київ, Харків, Херсон, Одеса, Житомир, Миколаїв, Полтава, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Вінниця, Хмельницький,Тернопіль, Львів , Біла Церква, Ужгород.