Все для бассейна купить - A-POOLS

Безкоштовна доставка від
3 000 грн.

Доступні
способи
оплати

Працюємо
7 днів
на тиждень

Crystal Pool Chlorine Liquid 20л для станцій дозування

В наявності
2 402 грн.

Crystal Pool Chlorine Liquid 20л для станцій дозування

Рідка хімія для басейну Crystal Pool - для професійного використання, виробник Австрія. Водний розчин - приготований для очищення води - Оптимальна швидкість дії препарату - Додатково освітлює воду - Не викликає корозії обладнання - вміст активного хлору на рівні 12% Професійна хімія для басейнів Crystal Pool розроблена для комерційних та приватних басейнів з автоматичним дозуючим обладнанням, також можна використовувати без дозуючого обладнання. Так само рідкий хлор підходить не тільки для басейнів, але і для знезараження питної води, очищення тих. ліній та харчової промисловості.

Застосування зі станціями дозування:

1. Провести шокову обробку води препаратом. 2. Забезпечити рівень рН у діапазоні 7.0-7.4. 3. Дозування хлорного розчину здійснюється автоматично, станцією дозування, станцію необхідно налаштувати до рівня вільного хлору в діапазоні 0.3-0.6 мг/л.

При ручній дозації:

1.Шок обробка (первинна) – 300 мл. рідкого хлору на 10м? води щотижня. УВАГА! Зробити перерву купання у басейні на період шокової обробки (від 12 – 16 годин). Після перерви перед експлуатацією басейну необхідно забезпечити значення pH 7.0-7.4 2. До використання басейну (купання) можна приступати за показниками хлору не вище 0,6 мг/л. Поточна обробка для підтримки – 30-90 мл. на 10м? води, додавати 2-3 рази/1 день. Купити рідку хімію для басейну ви можете в онлайн режимі, або отримати більш детальну інформацію, зв'язавшись зі спеціалістами за телефоном: (050) 246 11 77; (098) 098 42 24 Доставка по всій території України протягом 1-3 робочих днів.
Виробник
Crystal Pool
Тип засобу
Для дезинфекции
Форма випуску
Жидкость
Loading...