Все для бассейна купить - A-POOLS

Безкоштовна доставка від
3 000 грн.

Доступні
способи
оплати

Працюємо
7 днів
на тиждень

Плитка для басейну

Сьогодні для оформлення домашнього басейну є багато матеріалів. Плитка для басейну представлена ​​в магазинах України в широкому асортименті. Підібрати можна не лише за кольором, а й за формою, розмір. Така плитка морозостійка і має особливі властивості, тому що нерідко контактує з водою. Були сформовані певні стандарти, з яких її потрібно підбирати. Кахель для вуличного басейну ідеально доповнює його та надає прибудинковій території вишуканості.

Які існують класи плитки для басейну на вулиці?

Плитка у басейн – це єдиний матеріал, який підходить для обробки. Така сфера її використання потребує особливої ​​уваги до міцності, стійкості до вологи та поганої погоди, морозостійкості та інших параметрів. Показник антиковзання має значення. Важливо, щоб кахель навколо басейну не був слизьким, інакше висока ймовірність травмування. Особливо це важливо коли є маленькі діти. Тут виділяють три класи матеріалів: А,В,С. Застосовувати плитку біля басейну можна з показником В або С, перший використовують переважно для роздягальні з невеликим ухилом підлоги.

Довговічність плитки також дуже важлива при виборі. Вона характеризується зносостійкістю та ділиться на класи від 1 до 5, де перший має мінімальні характеристики. Для укладання біля басейну найкращим варіантом буде покупка кахлю з класом зносостійкості не нижче 3. Другий показник – морозостійкість та стійкість до вигоряння.Орієнтуючись на ці характеристики та класи, можна купити плитку для басейну, що відповідає всім параметрам за прийнятною ціною.

Види плитки для басейну

На полицях магазинів та в каталозі в інтернеті можна знайти велику кількість різноманітних матеріалів для покриття біля басейнів. Однак не всі вони практичні, а неправильний вибір може призвести до їх швидкого руйнування. Найбільш підходящими варіантами є:

  • клінкерна плитка;
  • керамічна;
  • мозаїка;
  • порцеляновий.

Плитка для басейну ціна – залежить від того, з якого вона матеріалу, та які характеристики має.

Клінкерна плитка для басейнів

Така плитка в басейн робиться із міцної кераміки. Вона має високі показники міцності, стійкість до високих температур, морозостійкість та низьку вологовбиральність. Досягається це за рахунок того, що глину без додаткових домішок випалюють при температурі не менше 1200 градусів.

Керамічна плитка

Стійкість до температур і зносостійкість у таких покриттів нижче ніж у клінкерних. Однак кераміка в каталогах представлена ​​великою кількістю кольорів, декорованих елементів і може доповнити територію прибудинку, але в найбільш навантажених місцях її краще не застосовувати.

Мозаїка для басейну

Оздоблення з дрібних елементів має свої переваги, тому що вона більш щільна і менше схильна до появи тріщин через механічні впливи. Більше того, вдасться створити незвичайний та індивідуальний дизайн. Її можна укладати і на вигнуті форми, де вона не стовпиться і виглядає презентабельно.

Порцеляновий кахель

Ця плитка створюється з кераміки, до якої додають різні домішки. Вона завдяки складу дуже нагадує порцеляну, проте дуже міцна і, при цьому, практично не вбирає вологу. Вона є ідеальним рішенням для покриття підлоги біля басейну, проте коштує трохи дорожче.

Плитка для відкритого басейну: переваги

Кожен вид плитки має свої плюси та мінуси, проте будь-який з них ідеально підходить для оздоблення басейну. До переваг плитки можна віднести:

  • стійкість до перепадів температур;
  • міцність;
  • відсутність сильного ковзання;
  • велика кількість форм, розмірів та кольорів.

Плитка біля басейну на вулиці не вигоряє і довго залишається як нова.

Де купити плитку для укладання навколо басейну?

Плитка для басейну, купити яку можна в магазині A-Pools на замовлення, якісна. Компанія працює лише з перевіреними постачальниками, які здобули довіру клієнтів. Тут представлені різні види за прийнятною ціною. Під фото товару вказується докладна інформація про нього для зручності покупців. Менеджер може допомогти визначитися з вибором і відповість на всі запитання.