Все для бассейна купить - A-POOLS

Безкоштовна доставка від
3 000 грн.

Доступні
способи
оплати

Працюємо
7 днів
на тиждень

Сходи для басейну

Сходи для басейнів допомагають забезпечити зручний та безпечний доступ до води. Вибирають сходи відповідно до будови самої купальні. Якщо вам потрібно купити сходи гарної якості в Україні, ви можете зробити це, оформивши замовлення в інтернет-магазині A-POOLS.

Сходи для басейну – невід'ємний елемент конструкції

Правильно вибрані сходи забезпечують зручний спуск у воду, що особливо важливо для тих, хто невпевнено почувається у воді. Конструкції бувають стаціонарними та приставними. Перші також називаються римськими і використовуються для чаш стаціонарного типу, другі також для каркасних і надувних.

Для нестаціонарних басейнів підходять двосторонні сходи. Вони бувають двох типів:

  1. У формі літери П: фіксуються ніжками з обох боків.
  2. У вигляді літери А: монтуються без кріплення, відрізняються меншою надійністю, проте легше переміщаються.

Двосторонні сходи не контактують із бортом басейну. Вибирають їх відповідно до його габаритів.

Яку вибрати?

Найважливіший критерій вибору сходів – безпека. Поверхні сходів не повинні бути ковзними, щоб не викликати травми. Добре, якщо вони будуть забезпечені накладками, що запобігають ковзанню. Також небезпечними вважаються конструкції недостатньої ширини.Також слід звертати увагу на такі фактори:

  1. Матеріал повинен бути нетоксичним, спокійно переносити дію води та реагентів.
  2. Надійність та міцність кріпильних деталей. Краще, щоб вони постачали прокладки з гуми – так нижче ймовірність виникнення тріщин на бортах і чаші.
  3. Наявність поручнів. Вони забезпечують безпечний та зручний підхід до води. Їх також варто оснастити протиковзкими вставками.
  4. Матеріал сходів. Хорошим вибором будуть сходи з нержавіючої сталі, які добре переносять контакт з водою та реагентами. Пластмасові сходи можуть не витримати тіло великої маси. Сходи з міцного пластику можуть використовуватися в басейні для дітей. Дерево загалом не найкращий варіант, оскільки воно негативно реагує на постійний контакт із водою.

Вибираючи сходи, варто враховувати специфічні особливості майбутньої експлуатації. Наприклад, якщо сходи купуються для дитячого басейну, вони повинні мати низькі поручні та малу відстань між сходами.

До уваги береться і тип басейну. Для варіантів із великою глибиною часто вибирають трубчасті чи римські моделі.Останні можуть споруджуватися ще на етапі будівництва та бути виконаними з того ж матеріалу, що і чаша. Для каркасного басейну часто беруть моделі у формі літери П. Вони легко фіксуються, а при потребі демонтуються і встановлюються в іншому місці. При виборі слід враховувати висоту борту.

Для комфортного спуску можна купити бальнеологічний сход. Така конструкція має щаблі з форсунками, в які під слабким тиском надходять водяні струмені. Подібний масаж ніг покращує кровопостачання та знімає втому.

Встановлення та експлуатація

Стаціонарні конструкції монтують ще під час спорудження чаші. Їх виконують із бетону або з того ж матеріалу, що й чаша. Такі сходи можуть мати і декоративне оздоблення.

Монтаж приставних сходів найчастіше виконують або за допомогою заставних або методом фланцевого кріплення з анкерами. Переважний спосіб залежить від маси сходів, ширини борту та матеріалу ємності.

Фіксація із заставними виходить стаціонарною та дуже міцною: правильно підібрана та встановлена ​​модель витримає навантаження більше центнера. Але таке кріплення потребує вмілої підготовки. Краще виконувати його ще до оздоблювальних робіт, інакше дірочки пробурюються вже в облицюванні, а це не тільки псує зовнішній вигляд, а може знизити якість кріплення.

Фланцевий спосіб набагато простіше у реалізації. Але він підходить для сходів із невеликим навантаженням. При цьому готуються чотири дірочки і в них вставляються ніжки. Фіксуються вони за допомогою анкерів.

Монтаж вимагає акуратності та вивіреності дій. Важливо купити довгі болти для фіксації ніг сходів, виконати примірку перед просвердлюванням дірочок. Для робіт слід скористатися будівельним рівнем. Захисне плівкове покриття з щойно куплених сходів слід знімати лише після того, як вони будуть встановлені. Це попередить виникнення тріщин.

Вартість сходів для басейнів

Наш магазин розташований у місті Дніпро. Ми відправляємо товари, що замовляються в будь-яку точку країни. У нас ви можете купити зручні сходи за доступною ціною. Вартість сходів та їх опис даються на сторінках товарів. На замовлення загальною сумою понад 2000 гривень діє безкоштовна доставка.