Все для бассейна купить - A-POOLS

Безкоштовна доставка від
3 000 грн.

Доступні
способи
оплати

Працюємо
7 днів
на тиждень

Ціна:
  —  
0 грн.
105329 грн.
Виробник :
Призначення насоса:
показати ще
Для солоної води:
Наявність префільтра:
Кількість фаз:

Насоси для басейну

Насос для басейну є важливою складовою фільтраційної системи. Він подає в басейн очищену воду та забезпечує її рециркуляцію. Насоси з фільтром також сприяють очищенню та дезінфекції води. Компанія A-POOLS, що знаходиться в Дніпро, реалізує послуги з продажу та монтажу насосного обладнання. У нашому інтернет-магазині Ви зможете недорого купити насос для басейну гарної якості.

Як підібрати насос для басейну

Одні з найвідоміших та якісних брендів насосів – Emaux та Hayward. Ці виробники пропонують широкий асортимент обладнання для басейнів з різними показниками продуктивності та потужності. При доборі слід звернути увагу на такі характеристики:

 1. Матеріал корпусу. Якщо приладу доводиться витримувати велике навантаження, краще звернути увагу на прилади з металу (бронзи). Якщо завантаженість невелика, підійде і пристрій із корпусом із міцного пластику.
 2. Потужність. Вона повинна бути такою ж, як у фільтра, що використовується. Якщо для маленького басейну, з малопотужним фільтром, купується потужний насос, то висока ймовірність, що фільтр вийде з ладу. Згідно з прийнятими нормами санітарії, вода в маленькому басейні повинна повністю змінитись за 4 години, у великому – за 6-7. Обладнання, що використовується для обслуговування, повинно забезпечувати ці показники.
 3. Продуктивність. Вона має бути адекватною габаритам конструкції та об'єму води. Чим більші габарити, тим продуктивнішим повинен бути насос.Часто виробники вказують максимальний об'єм басейну, який насос здатний обслуговувати поодинці. При покупці слід звертати увагу на цю інформацію.
 4. Можливість роботи обладнання із солоною водою.
 5. Температурний діапазон, для якого призначений насос.
 6. Характеристики мережі, для експлуатації якої розраховано пристрій (напруга, однофазна/трифазна).
 7. Рівень генерації шуму. Для домашнього басейну цей параметр вибирають відповідно до потреб сім'ї.
 8. Економічніше купуватиме насоси з контролем прокачування: на період, коли купальня експлуатується рідко, їх можна переводити в економний режим. Ще вигідніше вибрати енергозберігаючу модель.

Водяні насоси для басейнів: сфера застосування

Насоси потрібні, щоб забезпечити рух мас води, необхідний для очищення, підігріву, знезараження або напірної подачі. Також з їх допомогою здійснюється злив води перед тим чи іншим видом робіт (прибирання, ремонт, підготовка до зимівлі). Залежно від призначення виділяються такі групи обладнання:

 1. Теплові насоси, що регулюють температуру води в басейні та підтримують її на комфортному рівні для тих, що купаються. Прогін води крізь них здійснюється лише нагрівання. Таке обладнання відрізняється високою ефективністю – існують моделі, які при споживанні 1 кВт електроенергії здатні генерувати у 13 разів більше тепла.
 2. Фільтруючі – вони перекачують воду і паралельно із цим видаляють із неї механічні суспензії. Їх використовують для стаціонарних та наземних басейнів зі збірною будовою. Такі прилади мають помпу та префільтр (кошик для збору великого сміття). А фільтри для басейну можуть бути різних типів – наприклад, вугільними, пісочними або картриджними. При покупці важливо, щоб продуктивність приладу була щонайменше 20% від об'єму налитої води. У комерційних купальнях краще встановити кілька насосів. Сумарно вони мають давати за продуктивністю 35-50% загального обсягу.
 3. Дозуючі, що застосовуються для регулювання подачі розчинів, дозування може бути константним, пропорційним або відкладеним. Регуляція їх роботи може здійснюватися, як через сигнали зовнішнього середовища (отримувані від датчиків), так і через налаштування користувача.Вони не качають воду, а лише регулюють подачу реагенту, що перешкоджає утворенню в басейні водоростей та шкідливих мікроорганізмів.
 4. Центробіжні апарати, що забезпечують циркуляцію води в заглиблених басейнах. Нагнітання води реалізується завдяки крильчатці, що обертається, і електричному движку. Варіації з префільтром можуть очищати воду. Як і у випадку з насосами, що фільтрують, вони повинні бути досить продуктивними (мінімум 20% від обсягу, для комерційних басейнів – кілька приладів із загальною ефективністю до 50%).
 5. Напірні моделі, що мають принцип роботи, подібний до попередньої групи. Але для фільтрації їх не застосовують. Проте вони популярні при організації обслуговування гейзерів, водних гармат, водоспадів та подібних споруд розважального призначення. Вибирають напірний насос, орієнтуючись на потужність техніки, робота якої забезпечується помпою. Наприклад, протитік із показником потужності 38 кубометрів на годину - вимагає встановлення насоса на 35-38 кубометрів на годину.

Вартість насосів для басейнів

Вартість пристроїв залежить від їх типу, технічних характеристик, габаритів, які використовуються при виробництві матеріалів. Не слід у гонитві за дешевизною купувати модель, яка не підходить для конкретного завдання за потужністю, або технічними характеристиками. У нас в магазині Ви можете придбати на замовлення насос для стаціонарного, збірного, каркасного басейну та інші види обладнання для відкачування води, а також для чищення басейну. Якщо вас зацікавила інформація щодо конкретного товару, Ви можете ознайомитись з нею в його описі, або уточнити потрібні дані, зателефонувавши нам, або написавши на електронну пошту.

Переваги придбання насоса в A-POOLS

 1. Ми доставляємо товар до будь-якого населеного пункту в Україні.
 2. Якщо вартість замовлення перевищує 2 тисячі гривень, доставка здійснюється безкоштовно.
 3. Можливі різні способи оплати товару.
 4. Якщо виріб не підійшов, ви можете повернути його протягом двох тижнів після покупки або обміняти на інший.
 5. Ми не тільки продаємо аксесуари для басейну за доступною ціною, але й виконуємо монтажні роботи та підключення обладнання. Якщо Вас цікавлять такі послуги, зв'яжіться з нами та залиште заявку.