Все для бассейна купить - A-POOLS

Безкоштовна доставка від
3 000 грн.

Доступні
способи
оплати

Працюємо
7 днів
на тиждень

Ціна:
  —  
0 грн.
54243 грн.
Тип фільтра:
Тип басейну:
Форма басейну:
Об `єм:
  —  л
Виробник :

Каркасні басейни

Немає в наявності
0 грн.

При виборі ємностей для плавання на прибудинковій ділянці з'являється складність, адже зараз в асортименті магазинів представлена велика кількість моделей. Каркасний басейн найпопулярніший, бо має прийнятну вартість і при цьому довговічний. На сайті інтернет-магазинів в Україні є велика кількість моделей дитячих і для дорослих.

Каркасний басейн: характеристики та особливості

Купити басейн каркасний можна через інтернет з доставкою в Дніпро. Головна особливість таких штучних водойм - простота встановлення складної, на перший погляд, конструкції. Її можна зібрати самостійно, без допомоги професіоналів. Однак важливо, щоб система водопостачання в будинку або на дачі була сконструйована грамотно. До особливостей також відносять:

 • можливість складання на сезон, а також після демонтажу;
 • міцність конструкції і використання матеріалів, що не пропускають воду;
 • різноманітність форм: квадрат, прямокутник, коло, овал;
 • різну глибину: від 30 см до кількох метрів.

Існують моделі від 30 см до 3 метрів у висоту. Довжина таких конструкцій може досягати 10 метрів. Підібравши потрібні параметри, можна купити каркасний басейн недорого. Потрібно відштовхуватися від розмірів ділянки і того, хто буде використовувати ємність для купання: діти або дорослі. За конструкцією каркасні басейни міцніші, ніж надувні. Причина тому - наявність металевих опор. Матеріали податливі і добре приймають форму, а каркас є опорою. Такий вид ємностей для плавання для дому має два типи.

 1. Зі стрижневою основою. Такий каркас зовні нагадує великий обруч, що повністю охоплює матеріал, який тримає воду. Після наповнення ємності водою сам басейн стає міцним і стійким.
 2. Із суцільними листами покриття. Такий тип має окремі модулі, які з'єднані болтами. У внутрішній частині встановлюють чохол із ПВХ для збільшення міцності. Кути зазвичай зміцнюють спеціальною рамою з металу.

Купити каркасний басейн з фільтром для дачі можна, вивчивши всі характеристики і параметри. Ціна залежатиме від обраної моделі та типів кріплення.

Як правильно встановити басейн із фільтром?

Від того, наскільки правильно встановлений басейн, залежить комфорт у процесі плавання і настрій власників. Для того щоб поставити його на ділянці, немає необхідності розчищати територію, його можна встановити на рівному місці, без скатів і гірок. Процес установки наступний:

 • підбір місця під каркас таким чином, щоб джерело води діставало до нього, і не було серйозних викривлень землі;
 • постелити підкладку під дно, щоб не пошкодити покриття;
 • монтаж басейну, який потрібно здійснювати в безвітряну погоду;
 • перевірка конструкції на наявність протікань або деформації.

Процес займає небагато часу, важливо тільки вибрати безвітряний сонячний день і правильне місце.

Чи можна вкопувати в землю?

Басейн каркасний можна вкопувати в землю як частково, так і повністю. У такому разі варто викопати котлован і покрити його матеріалом, який забезпечить захист конструкції. Проте, якщо планується тимчасове використання ємності для плавання, найзручнішим способом є встановлення на землі. Вкопаний всередину басейн складно розбирати.

Переваги каркасного басейну

Каркасні басейни найбільш популярні сьогодні, оскільки їх встановлюють не тільки на землі, а й у котлованах. При цьому вони прості в збірці і не вимагають особливих навичок. Досить правильно підібрати місце і зібрати за інструкцією. До переваг можна віднести:

 • міцність і стійкість до механічних впливів;
 • стійкість конструкції;
 • гарне сприйняття перепадів температури;
 • довговічність;
 • велика кількість моделей різних форм.

Купити такий басейн - означає отримати якісну ємність для плавання за приємною вартістю.