Все для бассейна купить - A-POOLS

Безкоштовна доставка від
3 000 грн.

Доступні
способи
оплати

Працюємо
7 днів
на тиждень

Штанги для басейнів

Для підтримки чистоти в басейні використовуються всілякі фільтри, ультрафіолетові установки. Однак є бактерії, вірус та грибок, які не видно неозброєним оком, у басейн можуть потрапляти палиці, листя, бруд, каміння. Неприємно плавати у брудному резервуарі, тому його потрібно чистити. Для цього купують сачки, щітки та штанги. Штанги для басейнів мають бути комфортними та легкими. Вони подовжують прості ручки приладів для чищення, щоб прискорити процес чищення.

Особливості та конструкція?

Конструкція таких елементів дуже проста і зрозуміла, тому користуватися зможе кожен. Штанги можуть складатися з двох і більше трубок, від кількості яких залежить ступінь подовження. Важливо розуміти, що чим менше секцій, тим міцнішою є конструкція. Купуючи такий елемент, можна подовжити і щітки, і сачки для чищення. До переваг штанг можна віднести:

  • компактність;
  • легкість;
  • простість використання;
  • можливість з'єднання з сачками та щітками;
  • універсальність;
  • подовження ручки для зручності чищення.

Покупка таких елементів для чищення в Україні доступна через інтернет за прийнятними цінами.

За якими параметрами підбирати?

Підбирати такий елемент потрібно, виходячи з розмірів басейну. Коротка штанга може не діставати до потрібного місця, і доведеться бігати навколо резервуара у пошуках відповідного положення.Пластикові деталі недовговічні, тому найкращий варіант – штанга із алюмінію. Вона має легку вагу, зручна у використанні та міцна. Крім цього, варто звернути увагу на кількість робочих секцій, чим більше трубок, тим більша довжина висування, але тендітніша конструкція.

Де купити телескопічну штангу для очищення?

Купити штангу на замовлення можна в інтернет-магазині A-Pools на замовлення. Ціни на товари прийнятні та залежать від того, з якого матеріалу штанга, і яка довжина висувної конструкції. У каталозі представлені фото товарів, під якими описано докладні характеристики. Так вдається швидше підібрати потрібний варіант. На сайті представлені тільки якісні штанги від виробників, які завоювали довіру клієнтів та керівництва. Менеджер готовий відповісти на всі питання щодо вибору, оплати та доставки.