Все для бассейна купить - A-POOLS

Безкоштовна доставка від
3 000 грн.

Доступні
способи
оплати

Працюємо
7 днів
на тиждень

Гідроізоляційні суміші для басейну

Сьогодні басейни обладнують за сучасними технологіями. Водойма може прослужити довгі роки, якщо підібрати правильні матеріали та обладнання. Гідроізоляційна штукатурка для басейну - важливий елемент, від якого залежить практичність і довговічність резервуара для купання. Вона необхідна для правильної підготовки поверхонь до фарбування, оздоблення. Купити якісний матеріал на замовлення можна через інтернет в Україні.

Як правильно підібрати гідроізоляційну штукатурку?

Гідроізоляційні суміші для басейнів підбираються з урахуванням експлуатаційних параметрів. Для покриття чаші необхідно підбирати штукатурку для мокрого режиму використання, а для стінових панелей можна вибирати матеріал для вологого середовища. Просочення, фарби та рулонна гідроізоляція можуть бути використані тільки в поєднанні зі сумішами, оскільки стінки басейну завжди контактують із водою.

Для обробки стін потрібен матеріал, який витримує перепади температур, вплив ультрафіолетових променів. Більше того, він повинен швидко висихати, особливо якщо використовується для відкритих басейнів. Штукатурка не повинна мати шкідливих домішок, які могли б поширюватись із рідиною. На сайті магазинів можна знайти в асортименті якісні матеріали від провідних компаній.

Застосування суміші для гідроізоляції

Гідроізоляція басейну здійснюється зовні за допомогою спеціальних сумішей. Зазвичай використовують склади з бітуму чи інших смол.Завдяки такій обробці вдається досягти відразу кількох цілей:

  1. Створення однорідного покриття, готового для обробки фінішними матеріалами.
  2. Захист матеріалів від розморожування та відклеювання під час розташування басейну просто неба.
  3. Захист основи чаші від попадання вологи в бетон та появи корозії арматури.

Гідроізоляційна штукатурка для басейну – гарантія довговічності та міцності басейну.

Де купити гідроізоляційну штукатурку для басейну?

Придбати штукатурку за вигідними цінами можна у магазині A-Pools Дніпро. Тут представлений каталог товарів від різних виробників у різних цінових категоріях. Ціна повністю залежить від складу матеріалу. У каталозі представлені суміші від найпопулярніших компаній, що виробляють штукатурку. Вони вже встигли здобути довіру великої кількості клієнтів. Допомогти з вибором може менеджер компанії, який готовий відповісти на будь-які питання.