Все для бассейна купить - A-POOLS

Безкоштовна доставка від
3 000 грн.

Доступні
способи
оплати

Працюємо
7 днів
на тиждень

Басейн під ключ у Запоріжжі

Сьогодні люди вважають за краще облаштовувати зону для плавання у приватних будинках. Це може бути стаціонарний басейн, джакузі, каркасні моделі. Важливо правильно підібрати варіант, щоб надалі користуватися системою довгі роки. Можна замовити послугу «басейни під ключ у Запоріжжі» та отримати якісну роботу в найкоротші терміни. Фахівці беруть він усі роботи, узгоджуючи варіанти з клієнтом. Так вдасться купити басейн під ключ, який задовольнить потреби замовника.

Вибір оптимального типу басейну для приватного будинку

Перш ніж побудувати басейн під ключ, необхідно правильно підібрати місце та тип ємності. Все безпосередньо залежатиме від розміру прибудинкової території. Якщо вона маленька, то найкращим рішенням буде поставити каркасний варіант, який можна забирати в зимовий час, а на літнє ставити поряд з будинком. Для величезних територій перед будинком можна встановлювати і стаціонарні басейни. Вони бувають різних розмірів, тому можна підібрати, виходячи з того, яку частину готові виділити на зону для плавання. Басейни можуть бути:

 • композитними;
 • бетонними;
 • поліпропіленовими.

При підборі найкращим рішенням буде звернутися до фахівців та замовити послугу «басейни під ключ», щоб вони допомогли підібрати варіант, виходячи з особливостей рельєфу та погоди в цій місцевості. Для повноцінного обладнання варто вибирати також настили, які забезпечать захист води від потрапляння бруду та опадів, а також допоможуть продовжити плавальний сезон, зберігаючи тепло.

Будівництво басейнів під ключ у Запорізькій області

Будівництво басейну під ключ – найкраще рішення, адже професіонали допоможуть підібрати відповідну за типом та розмірами чашу, матеріали для її оздоблення, підкажуть, як краще обладнати плавальну зону. Це допомагає економити особистий час, а якість готової штучної водойми буде високою. Роботи виконуються у кілька етапів:

 • складання пропозиції, прорахунок приблизної цінової політики для клієнта;
 • визначення дати приїзду спеціаліста для оцінки фронту робіт на території;
 • підписання договору, погодження строків, пакету та ціни;
 • початок будівельних робіт на території у зазначений у документі день;
 • виготовлення та встановлення чаші на підготовлене місце з використанням гідроізоляційних матеріалів;
 • обробка басейну за запитами клієнта;
 • консультація щодо обслуговування штучної водойми;
 • здача робіт у зазначені у договорі терміни.

Є кілька пакетів послуг, які мають на увазі використання різної якості матеріалів: економ, стандарт та преміум. Вибираючи один із них, слід обов'язково враховувати той факт, що від цього залежатиме довговічність побудованої конструкції.

Які види басейнів бувають?

Під час замовлення послуги «будівництво басейнів під ключ» потрібно визначитися з типом виробу та його формою. Сьогодні чаші можуть бути не лише квадратними, а й круглими, овальними, прямокутними, незвичайними формами. Компанія пропонує вибрати з таких видів басейнів як композитний, бетонний, поліпропіленовий.

Композитні

Такі вироби є міцними, не схильними до корозії чашами, які відразу готові до встановлення. Складаються вони з кількох шарів, виготовлених з композитних матеріалів, зазвичай їх може бути від 6 до 9. Вони армовані нитками зі скловолокна, а потім просочені поліефірними смолами. Вони бувають різних форм і представлені широким асортиментом колірних палітр. Вони стійкі до УФ-променів та хімікатів. Гарантійні терміни зазвичай такі вироби становлять від 10 до 20 років. Вони не вимагають додаткового оздоблення, проте підбирати місце під них потрібно з особливою уважністю.

Бетонні

Будівництво басейнів під ключ із бетону – найбільш популярний вид робіт сьогодні. Бетон використовують для створення водойми, стійкої до природних явищ, УФ-променів. До переваг можна віднести:

 • можливість створення на місці чаші будь-якого розміру та форми;
 • термін служби від 15 років та стійкість до зовнішніх проявів;
 • можливість обробки під будь-який ландшафтний дизайн з різних матеріалів;
 • можна встановлювати додаткове обладнання за потреби.

Придбавши такий вид басейнів, можна створити неповторний дизайн, який підкреслить індивідуальність території.

Поліпропіленові

Штучні резервуари з поліпропілену стійкі до багаторазових вигинів та стирання. Вони відрізняються високим рівнем стійкості до хімікатів і мають невелику вагу. Такий матеріал відмінно підходить для зварювання та міцний, за рахунок чого виключається ймовірність утворення тріщин через наповнення водою та частого купання.

Ціна басейну під ключ у Запоріжжі

Вартість басейну під ключ залежить від того, який розмір та матеріал буде обраний. Кінцеву ціну буде названо після визначення комплектації. Компанія пропонує найкращий прайс на послугу створення плавальної зони, а за якість робіт відповідають професіонали з досвідом роботи від 5 років.

Де замовити будівництво басейнів Запорізька область?

Для того, щоб резервуар прослужив довго, необхідно підібрати виконавця, який готовий поручитися за якість та довговічність. Багато компаній пропонують послуги за високою вартістю, при цьому терміни є дуже тривалими, а якість залишає бажати кращого. Найкращим рішенням буде замовити будівництво басейнів під ключ на сайті Compass Pools. Тут у каталозі представлені басейни різних розмірів та форм: бетонні, композитні та поліпропіленові. Фахівці готові проконсультувати замовника з будь-яких питань, допоможуть підібрати відповідний варіант та озвучать попередню вартість. Після оцінки фронту робіт можна отримати повну суму вартості послуг, і лише після цього буде укладено договір.