Все для бассейна купить - A-POOLS

Безкоштовна доставка від
3 000 грн.

Доступні
способи
оплати

Працюємо
7 днів
на тиждень

Ціна:
  —  
0 грн.
14924 грн.
Тип фільтра:
Тип басейну:
Форма басейну:
Об `єм:
  —  л
Виробник :

Надувні басейни

Сьогодні облаштувати зону плавання можна різними способами – пропонуються стаціонарні басейни, збірно-розбірні конструкції. Одними з найпопулярніших виробів є басейни, які надуваються. Це найбільш дешевий варіант та зручний у використанні. Вони надуваються протягом години, і також їх можна швидко прибрати. Надувний басейн не такий міцний, як інші, але відмінно підходить для дачі або невеликого заміського будинку. Є моделі для дорослих та для дітей, які купують їх через інтернет-магазин в Україні.

На що варто дивитися при виборі басейну?

При виборі на дачу штучної водойми для плавання важливо звертати увагу не лише на ціну, а й на якість. Дешевий варіант не завжди хороший - він може швидко вийти з ладу. Щоб без проблем купити басейн надувний, важливо звернути увагу на низку факторів:

  1. Першим важливим параметром є міцність матеріалу покриття, оскільки є можливість механічних пошкоджень. Найбільш міцними та якісними вважаються надувні басейни з армованим бортом.
  2. Щільність дна також важлива. На землі знаходяться колючі та ріжучі предмети: шибки, гілки, каміння, які можуть легко пошкодити неякісний матеріал. Якщо поверхня землі нерівна, то найкращий варіант – з надувним дном.
  3. Наявність насоса значно спростить процес надування.Поставити дитячий басейн без нього не важко, а ось надувати вручну велику ємність вже незручно.
  4. Якщо басейн купити надувний з бортами понад 1 метр, то важливо, щоб до нього йшли сходи для зручності експлуатації.
  5. Для дитячих конструкцій можна підібрати надувні аксесуари: драбинки, кола тощо

Вибравши правильний надувний басейн, переживати про його безпеку не потрібно, він прослужить довгий час. На сайті магазину Дніпро можна на замовлення купити навіть спа ємність для плавання.

Які плюси надувних басейнів?

Будівництво стаціонарного басейну – складний процес та витратний. Басейн надувний можна купити в інтернеті за прийнятною ціною, він швидко збирається і займає мінімальну кількість місця. До переваг можна віднести такі показники:

  1. Економічність. Завдяки приємній вартості купити його може дозволити собі кожна людина, яка бажає облаштувати зону для плавання на прибудинковій території.
  2. Швидка установка, без попереднього тривалого етапу. Достатньо прибрати всі колючі предмети та постелити по можливості щільне покриття під нього.
  3. Простота встановлення за допомогою насоса протягом 1 години.
  4. Простота догляду та обслуговування. Достатньо просто злити рідину і протерти її, а потім можна наповнювати новою водою.
  5. Велика кількість моделей на будь-який смак.

Так, залежно від вільного місця на території, можна підібрати ємність будь-якого кольору та об'єму.

Як підібрати конструкцію надувного басейну для дорослих?

Басейн для дорослої людини підібрати складніше, адже потрібно, щоб був простір для плавання. Більше того, варто підбирати басейн так, щоб він витримував вагу. Звичайно, залежно від того, хто його використовує, матеріал буде різним.

Для експлуатації великою кількістю людей бажано підбирати міцніший корпус. У такому випадку найкращий варіант – з армованими боковинами та сходами, щоб не пошкодити матеріал, що покриває виріб. Вибирати варто басейни з високим бортом, тому що наповнити їх можна не повністю, якщо купається дитина, а ось у дорослого маленький рівень води викликатиме дискомфорт.

Де придбати надувний басейн за прийнятною вартістю?

Ціна на надувні басейни повністю залежить від розміру, наявності або відсутності сходів та насосів. Більш того, важливим є і матеріал виготовлення. В інтернет магазині A-Pools можна придбати великий і маленький басейн за прийнятною вартістю. Закупівля здійснюється через перевірених постачальників, які вже встигли завоювати довіру як керівництва, а й покупців. На сайті представлені моделі різних форм та обсягів. Під фото прописані характеристики для простоти вибору. Якщо з'являється акція від продавця, можна добре заощадити при покупці.