Все для бассейна купить - A-POOLS

Безкоштовна доставка від
3 000 грн.

Доступні
способи
оплати

Працюємо
7 днів
на тиждень

Щітка для басейну

Незалежно від розміру та місця розташування басейну, йому потрібний якісний регулярний догляд. Якщо нехтувати його очищенням, стінки покриються слизом, пилом, нальотом від води та сторонніми речовинами. Серед поширених проблем для відкритих конструкцій забруднення у вигляді листя, трав та комах. Але запобігання цим неприємним наслідкам можливе – з вирішенням проблеми допоможе щітка для басейну.

Особливості вибору щітки для чищення басейну

Перш ніж купити щітку пилосос для басейну, варто ознайомитися з особливостями цих пристроїв.

  1. Ви зупинилися на ручній моделі пилососу для чищення дна басейну? У такому випадку важливо приділити увагу глибині, оскільки вона впливає на необхідну довжину ручки.
  2. Чи є різниця у конструкціях щіток для чищення дна? Однозначно є, тому перед замовленням варто ознайомитись з описом. Деякі моделі призначені виключно для ємностей розбірного типу, інші універсальні.
  3. Комплектація приладу може бути різною. Зверніть увагу на набори зі щіткою для чищення басейну Intex, які постачаються зі спеціальними насадками, змінними мішками та іншими необхідними деталями.
  4. Виникли труднощі під час вибору електричного кабелю? При купівлі щітки для чищення басейну враховуйте його висоту та відстань до джерела живлення.
  5. Як вибрати матеріал виробу? У цьому питанні враховуються індивідуальні переваги покупців, але найпопулярнішим варіантом є щітка для чищення басейну з пінополістиролу.

У разі виникнення труднощів під час підбору відповідної вакуумної щітки для басейну можна звернутися до менеджерів магазину.

Параметри щіток для чищення дна

Залежно від призначення виділяють чотири групи щіток для чищення басейнів. До першої відносяться пристрої для пилососів, що очищають дно. Вони є щільними та важкими. Друга група складається з товарів для очищення стінок від слизу, нальоту та інших забруднень. У третій включені вироби з вузької спеціалізацією, наприклад, вироби, що очищають кути і т.д. Зазвичай використовуються для вуличних установок. Четверта група складається зі скребків та губок, які допомагають позбавитися найскладніших забруднень.

Де купити щітку для миття басейну?

Пропонуємо відвідати інтернет-магазин A-Pools, щоб купити щітку для чищення басейну в Україні з доставкою по Дніпру та іншим містам. У каталозі представлений широкий асортимент товарів за низькими цінами.