Все для бассейна купить - A-POOLS

Безкоштовна доставка від
3 000 грн.

Доступні
способи
оплати

Працюємо
7 днів
на тиждень

Оздоблювальні матеріали

Для клієнтів компанії “Кісан” є широкий асортимент додаткового обладнання для басейнів. Таке обладнання підійде як для маленьких домашніх басейнів, так і великих басейнів у спортивних комплексах. Додаткове обладнання може використовуватися для занять фітнесом, релаксації, розваг, лікування, а також оздоровчих процедур.
До представленого на сайті A-Pools додаткового обладнання входить наступне.

Підігрів басейну

  • Водоводні підігрівачі - являють собою електричні водонагрівачі виготовлені з нержавіючої сталі. У нашому магазині також представлені водонагрівачі для басейнів із солоною водою. Таке обладнання виготовлене із титанових сплавів. Для підключення водоводяних теплообмінників буде потрібний тепловий котел та насос.
  • Осушувачі. Принцип роботи осушувача нагадує принцип роботи звичайного кондиціонера. Варто зазначити, що таке обладнання вкрай необхідне, оскільки концентрація пари згодом руйнує конструкцію будівлі.

Водні атракціони

  • Протитік. Протитечі використовуються для створення зустрічної течії, яка створює додаткове навантаження при плаванні. Для встановлення протитечії знадобиться металева ніша, електронний блок керування, лицьова панель, а також насос потужністю від 2 кв.
  • Донний гейзер - це спеціальна металева форсунка з безліччю отворів, яка вбудовується у дно басейну та підключається до компресора. Донні гейзери досить популярні, оскільки мають масажну дію.
  • Водоспад.Водоспади використовуються для гідромасажу спини, плечового пояса та шиї. Як правило, вони монтуються в пляжну зону та підключаються до насоса та блоку управління.
  • Гідромасажні форсунки. Це обладнання призначене для масажу тіла водою та повітрям. Гідромасажні форсунки підключаються до насоса та оснащуються пневмо запуском.

Якщо ви зацікавилися і хочете придбати додаткове обладнання, звертайтеся за номером, вказаним на сайті і наші фахівці докладно розкажуть про кожну модель, що вам сподобалася.