Все для бассейна купить - A-POOLS

Безкоштовна доставка від
3 000 грн.

Доступні
способи
оплати

Працюємо
7 днів
на тиждень

Дозатори для хімії

Поплавок для басейну – це досить важливий пристрій, оскільки очищення ємностей виконується з використанням спеціальних хімічних речовин, які запобігають помутнінню води. За відсутності належного догляду та поплавців для консервації басейну в ньому починається розмноження шкідливих мікроорганізмів, які є шкідливими для організму людини. Саме для запобігання таким небажаним наслідкам використовуються всесезонні та зимові поплавці для басейну, купити які можна у нашому інтернет-магазині.

Різновиди дозаторів для хімії

Наявність фінансової спроможності та вільної території – це все, що необхідно для встановлення басейну на дачній або прибудинковій ділянці. Кожна така конструкція обладнується поплавцем дозатором, що забезпечує своєчасне надходження хлору у воду необхідної концентрації.

Споживчий ринок пропонує вибрати модель із двох типів.

  • поплавець дозатор для басейну;
  • електронний пристрій.

Перший варіант є простим і нехитрим пристроєм. Такі прилади не вимагають підключення або приєднання до ємності – достатньо наповнити ємність та опустити виріб усередину. Це бюджетна пропозиція для поширення у воді таблеток.

Електронні (автоматичні) моделі зимового пристрою функціонують за іншим принципом. Для їх підключення використовується циркуляційний ланцюг у резервуарі. Серед можливостей приладу – самостійне визначення рівня концентрації хімії у ємності. Отримуючи ці дані, дозатор до басейну розраховує кількість добавки, необхідної для води.

У таких приладах є додатковий функціонал, але і їх ціна в Україні суттєво відрізняється.

Особливості застосування плаваючих дозаторів

Купити поплавець для басейну недостатньо, в нього необхідно помістити таблетку та опустити в рідину. Іноді потрібне повторне заправлення. Одна розчинна таблетка забезпечить чистоту води приблизно місяць. Під час купання прилад варто витягти.

Краще тримати поплавець дезінфектор для басейну ближче до середини, щоб дезінфікуюча речовина поширювалася рівномірно. Для фіксації використовуються саморобні якорі.

Де купити поплавець дозатор для басейну?

Пропонуємо купити дозатор для басейну в інтернет-магазині A-Pools в Дніпрі з доставкою по Україні. Серед переваг товарів із нашого асортименту низькі ціни та відмінна якість, що робить їх лідерами на ринку.