Все для бассейна купить - A-POOLS

Безкоштовна доставка від
3 000 грн.

Доступні
способи
оплати

Працюємо
7 днів
на тиждень

Намотуючий пристрій для басейну

Для того щоб підтримувати температуру води в басейні та захищати його від попадання гілок, каміння, бруду, використовують солярні покриття. Вони особливо стануть у нагоді в останні дні літа і на початку осені, щоб зберегти температуру. Для зберігання виробів потрібна додаткова фурнітура. Намотуючий пристрій басейну в такому випадку є обов'язковим. Вони бувають різних типів і купити їх в Україні доступно в інтернет-магазинах за прийнятною ціною.

Переваги використання намотувальних пристроїв

На період, коли в басейні ніхто не плаває, його покривають солярною плівкою. Вона тримається на воді за рахунок повітряних бульбашок усередині. Для того щоб зняти її, знадобиться спеціальний намотуючий пристрій. До переваг можна віднести:

  • компактність конструкції;
  • легкість використання;
  • прийнятна вартість;
  • зручність зняття та зберігання солярної плівки.

Купивши такий пристрій, не доведеться лізти у воду та збирати плівку – цей процес буде максимально простим та практичним.

На що звернути увагу при виборі пристрою, що намотує?

Придбавши пристрій, що намотують, слід звернути увагу на особливості механізму, габарити і справність. Телескопічні прилади бувають: стаціонарними, мобільними та пересувними. Функціонал повністю залежить від конструкції.У моделях мобільних пристроїв використовують програмне керування, в якому слід вказати довжину та ширину басейну. Намотують пристрої, які керуються за допомогою колеса, дозволяють з легкістю змотувати і розкладати покриття для води. Вони довговічні та прості у використанні.

Конструкції, які працюють із використанням колеса, є універсальними. Однак їх не можна пересунути, вони будуть справно стояти на одній із вибраних сторін резервуара. Мобільні моделі можуть пересуватися залежно від завдань. Вибір визначається тим, на який результат очікує власник. Якщо басейн збірно-розбірний, то найкращим рішенням буде варіант мобільної установки.

Де купити намотуючий пристрій для басейну?

Фурнітура для басейнів у місті Дніпро представлена ​​у широкому асортименті на сайті «A-Pools». Компанія працює лише з перевіреними постачальниками, які надають якісний товар. На сайті представлені пристрої різних типів, що намотують, за прийнятними цінами. Під кожним фото в каталозі можна знайти точний опис товару. Співробітники завжди готові проконсультувати клієнтів з усіх питань.