Все для бассейна купить - A-POOLS

Безкоштовна доставка від
3 000 грн.

Доступні
способи
оплати

Працюємо
7 днів
на тиждень

Пісок для фільтру басейну

Пісок для фільтру басейну

Насос для басейну з піщаним фільтром вважається найбільш ефективним обладнанням для чищення. Його використання запобігає проникненню у воду сміття, рознощиків шкідливих мікроорганізмів, не дає вмісту басейну зацвісти. Якщо вам потрібно купити кварцовий пісок для фільтру басейну високої якості в Україні, ви зможете зробити це в інтернет-магазині A-POOLS.

Наповнювач для фільтрів басейну

Розсипні дрібнофракційні наповнювачі забезпечують якісний захист води від сміття та водоростей. Один із найпоширеніших і недорогих варіантів – наповнювачі на основі піску (скляного та кварцового). Вони добре затримують сміття, листя, гілочки, переносників різних збудників.

Наш магазин, розташований у м. Дніпро, пропонує наповнювач для басейну за доступною ціною. Також ми пропонуємо багато інших товарів для басейну. Опис та вартість різних типів обладнання ви можете побачити на їхніх сторінках. Якщо у вас є питання щодо товарів, ви можете поставити їх, зв'язавшись з нами по телефону або e-mail.

Скільки піщаного матеріалу потрібно засипати в бочку?

Для кожного пристрою потрібен певний об'єм піску, який вказано в посібнику користувача. 1 л кварцового наповнювача із фракцією 0,4-0,8 мм важить 1,8 кг. В інших типів засипки маса буде відрізнятися. Чим більша продуктивність пристрою і чим він потужніший, тим більше йому потрібно піску.

Заміна фільтруючого матеріалу

Періодично вміст фільтрувального бачка потрібно змінювати. Якщо в басейні має місце тухлий запах або виявлені засмічення, заміну потрібно провести негайно. Якщо забувати своєчасно чистити бак, пісок збиратиметься в грудки, через що насос може вийти з ладу. Процедура виконується так:

 1. Пристрій відключається від електромережі і з нього забираються патрубки, вентиль та інші комплектуючі.
 2. Старий відпрацьований вміст бака виймається. Це можна зробити двома методами – технічним пилососом або вручну (наприклад, кухонним черпаком).
 3. Фільтр наповнюється водою на третину для зниження ударного навантаження.
 4. Сепараторна труба розміщується у центральній частині ємності. Важливо дбати про те, щоб до неї не проникав пісок, адже через неї до приладу надходить вода.
 5. Фільтр заповнюється свіжим розсипним вмістом. При цьому краєчок пакета поміщається на шийку і робиться надріз.
 6. Хомут, патрубки та інші деталі фіксуються назад.

Також фільтр потрібно періодично промивати водяним потоком. При регулярній експлуатації басейну це роблять щотижня. Загалом частота процедури залежить від швидкості забруднення.

Піщаний наповнювач або AFM засипка?

AFM – це активований фільтруючий матеріал на основі коричневого та зеленого скла. При його використанні у фільтрі не з'являється біоплівка.Він фільтрує на 30% більше органіки, ніж пісочні наповнювачі.

Якщо в басейні використовується багато хлору, варто віддати перевагу AFM. Коли хлор реагує з аміаком (він утворюється із сечовини бактеріями, що є в біоплівці), утворюються хлораміни. Один з їх різновидів – трихлораміни – не тільки створює неприємний запах, але й шкодить здоров'ю. Але за відсутності гетеротрофних бактерій сечовина, реагуючи з хлором, утворює лише нешкідливі сполуки. Тому при використанні хлору (особливо у високих концентраціях) AFM буде найкращим вибором. Якщо знезараження реалізується без хлору, добре підійдуть і наповнювачі з піску – кварцового чи скляного. Скляний пісок здатний видаляти дрібніші частинки, ніж кварцовий. На очищувальні якості також впливає розмір фракції матеріалу: чим він менший, тим вища ефективність процедури.

Кварцовий пісок для басейну переваги

 1. Відмінна очисна здатність: фільтр запобігає проникненню у воду частинок габаритами 1-100 мікрометрів.
 2. Екологічність, відсутність хімічної обробки та добавок.
 3. Стійкість до агресивних сполук – як лужних, так і кислотних. Завдяки цьому пісок стабільно зберігає очищувальні якості.
 4. Пористість між фракціями. Наповнювач має гранульовану форму з нерівними краями. Така форма у поєднанні з пухким пошаровим укладанням дає швидкість фільтрації.
 5. Бюджетна ціна в порівнянні з багатьма іншими видами наповнювача.