Все для бассейна купить - A-POOLS

Безкоштовна доставка від
3 000 грн.

Доступні
способи
оплати

Працюємо
7 днів
на тиждень

Водоспади для басейну

Водоспади для басейнів виконують безліч функцій – насичують воду киснем, є декоративним елементом, можуть використовуватися для гідромасажу, а також для ігор з дітьми. Відпочинок під водяними струменями знімає стрес та сприяє розслабленню м'язів. Конструкції можуть бути як простими, що складаються з одиночної секції, так і формувати каскад із безлічі потоків.

Великій ефективності водних процедур сприяє контроль напору та інтенсивності подачі. Для різних частин тіла потрібні різні показники – наприклад, обробка грудей, шиї та інших ділянок, що відрізняються високою чутливістю, високоінтенсивним струменем може викликати дискомфорт. Також плюсом є можливість варіювати форму струменів та висоту водоспаду.

Як вибрати водоспад для басейну

Щоб підібрати оптимальну модель, потрібно враховувати кілька факторів – контингент відвідувачів, площу приміщення, розмір простору навколо чаші. Має значення доступний обсяг бюджетних коштів. Водоспад може мати як простий лаконічний дизайн, так і складніший, з деталями та прикрасами. Але він обов'язково має бути міцним та безпечним. Слід звернути увагу на такі рекомендації:

  1. Дуже популярні та прості в монтажі моделі, що відрізняються доступною ціною – бортові. Вони мають вигнуту форму та фіксуються на борт басейну. За відчуттями їх використання має схожість із природним водоспадом.Деякі з різновидів таких водоспадів – «кобра», «рондо», «хвіст» (наприклад, ластівки).
  2. Для дітей добре підходять купольні водоспади зі слабким напором рідини, що розміщуються на маленькій глибині. Часто вони звуться «парасолька» або «гриб». Вони безпечні для дітей та комфортні у використанні. Такі конструкції можуть встановлюватися як у громадських басейнах, які відвідують діти, так і в особистій купальні сім'ї.
  3. Ще один незвичайний різновид – водяна гармата. Такі водоспади зазвичай встановлюються у СПА-салонах, кабінетах гідромасажу тощо. Вони виглядають як вигнуті крани, що дають тонкий струмок з досить вираженим натиском. Їх застосовують для тонізуючого масажу.
  4. Якщо має на меті зробити повноцінний аналог реального водоспаду, можна купити стінову конструкцію. Монтаж у стінку здійснюється на значній висоті, за рахунок чого вода сходить інтенсивніше.
  5. Вибір водоспаду для прийняття водних процедур залежить від мети. Щоб розслабитися, краще підійдуть моделі з невеликим натиском і широким водяним струменем. Для тонізування організму та якісного масажу потрібні зворотні умови – мала товщина струменів та досить інтенсивна подача. Така дія також покращує кровообіг і підвищує еластичність шкіри.

Якщо басейн розташований на ділянці поруч із приватним будинком і навколо нього досить вільного місця, можна організувати імітацію природного ландшафту з кам'янистими виступами та придатними породами, яким вода стікає в басейн, подібно до того, як це відбувається в природі. Будь-яку конструкцію з водою можна оформити так, щоб вона органічно вписувалася в навколишній простір. Цьому допомагають елементи дизайну (камені, скульптури тощо), а також грамотне освітлення.

Недорого купити водоспад гарної якості ви зможете у нашому інтернет-магазині. Фірма A-POOLS, розташована у м. Дніпро, реалізує продаж обладнання та інвентарю для басейнів. У нас можна купити насоси, фільтрувальні установки та іншу техніку для купальні. Ми доставляємо наші товари в будь-яке місто України. На низку товарів поширюється безкоштовна доставка, якщо вартість замовлення перевищує дві тисячі гривень. Також ми реалізуємо послуги з монтажу техніки та пусконалагоджувальні роботи.

Як працюють водоспади для басейнів

Конструкції, що звиваються, з яких виходить вода, зазвичай виготовляються з нержавіючої сталі. Крім них, до системи водоспаду входять такі елементи:

  • блок управління – це може бути пневмокнопка або пульт;
  • Насосне обладнання;
  • Деталі для підключення – труби та фітинги.

У процесі роботи насос засмоктує рідину та ініціює її рух вгору. Потім вона виходить у дірочку, розташовану на кінці звивистої конструкції, і падає вниз під впливом сили тяжіння.

Для роботи водоспаду потрібна якісна помпа. Іноді їх набувають відразу дві: одну – для фільтрації води, другу – для генерації струменів, що падають. Насоси бувають внутрішніми та зовнішніми. Перші встановлюються під водою і майже не генерують шуму, але менш потужні ніж другі. Зовнішні насоси не можна встановлювати просто неба – для них потрібні спеціальні споруди. Розміщують їх поблизу води.