Все для бассейна купить - A-POOLS

Безкоштовна доставка від
3 000 грн.

Доступні
способи
оплати

Працюємо
7 днів
на тиждень

Термометр для басейну

Термометр для басейну – це прилад для вимірювання температури у будь-якій ємності та резервуарах з водою, серед переваг якого: точність, функціональність та невеликі габарити. Для вибору відповідної моделі достатньо відвідати наш каталог та оформити замовлення з доставкою по всій Україні.

Особливості вибору плаваючого термометра для води

При покупці якісного термометра для води варто враховувати ряд нюансів.

  1. Рівень надійності приладу як основний параметр. Йдеться про міцність матеріалу, що використовується для виготовлення корпусу термометра для вимірювання температури води в басейні та його характеристики – водонепроникність, щільність.
  2. Безпека внутрішнього наповнення. Наприклад, вибір ртутних моделей буде ризикованим, оскільки у разі порушення цілісності конструкції вміст заповнить простір і може зашкодити здоров'ю. Найбільша популярність спостерігається у електронних моделей, спиртових та інфрачервоних.
  3. Технічні характеристики. До них відноситься тиск, який здатний витримати термометр для плаваючого басейну, стійкість до температурних перепадів, рівень зносостійкості, якості складання та ін.

Якщо будь-який товар із асортименту викликав у вас питання, пропонуємо зв'язатися з менеджерами для отримання консультації.

Характеристики термометра для води в басейні

Термометр для басейну, купити який за приємною ціною можна в інтернет-магазині A-Pools, залежно від конструкційних особливостей поділяється на три види.

  • електронний;
  • плаваючий;
  • рідинний.

Моделі електронного типу популярні для стаціонарних та каркасних басейнів, оскільки це градусники з простим функціонуванням. У більшості випадків вони комплектуються приладом та поплавцем, щоб зробити використання зручнішим.

Плаваючий градусник купується у разі потреби вимірювання великої водної поверхні. Це досить великий градусник. Його достатньо відпустити на воду та відстежувати з будь-якої точки басейну температурні зміни води.

Рідинні або «народні» градусники користуються попитом серед усіх власників басейну. Вони недорогі, не вимагають налаштування та служать протягом тривалого часу. Можуть бути ртутними та не ртутними.

Де купити термометр для вимірювання температури води в басейні?

Пропонуємо купити термометр для басейну у нашому інтернет-магазині з відправкою з Дніпра. В асортименті є безліч моделей з низькою вартістю, щоб кожен клієнт підібрав оптимальний варіант.