Все для бассейна купить - A-POOLS

Безкоштовна доставка від
3 000 грн.

Доступні
способи
оплати

Працюємо
7 днів
на тиждень

Сачки для басейну

Басейн – складна система, що вимагає не тільки правильної установки, а й правильного догляду за ним. Існує невидиме збройним оком забруднення бактеріями, грибками, вірусами. З цим відмінно справляються фільтри та ультрафіолетові установки. Сачки для басейну є способом очищення його, що дуже важливо для здоров'я людини та презентабельного вигляду. Особливо важливо придбати їх для вуличних басейнів, тому що в них може потрапляти листя, гілки тощо. Придбати сачок можна в інтернеті в Україні за прийнятними цінами.

Різновиди конструкцій сачків для басейну?

Сачок для басейну є важливим інструментом та потрібен власнику басейну для підтримання чистоти. Їх можна умовно поділити на поверхневі та донні конструкції. Залежно від функціональних особливостей така фурнітура поділяється на три види.

  1. Сачок для басейну з телескопічною ручкою.
  2. Звичайний сачок для резервуара.
  3. Щітка для очищення басейну, яка, в свою чергу, може бути як донною, так і бортовою.

Сачок з телескопічною ручкою дозволяє змінювати її довжину, щоб збільшити захоплюючу територію очищення. Також необхідно купувати щітки, які допоможуть зібрати сміття в одному місці, щоб потім виловити сачком. У щіток може бути розсувна ручка для охоплення більшого об'єму.

Як вибрати сачок для басейну?

Перед тим, як вибрати сачок, потрібно визначитися з тим, у якому басейні він буде використаний. Для невеликих резервуарів надувного або каркасного типу можна придбати і звичайний сачок. Розміри їх зазвичай невеликі, тому не знадобиться багато праці, щоб дістати забруднюючі елементи. Для стаціонарних резервуарів або каркасного великого басейну необхідно купувати щітки та сачки з регульованою ручкою. Так вдасться з одного місця охопити велику кількість простору та очистити дно. Щітки допоможуть швидко зібрати сміття, а сачком його можна перенести і викинути.

Де купити сачок для басейну з телескопічною ручкою?

Купити сачки та щітки для басейнів можна в інтернет-магазині A-Pools Дніпро на замовлення. Тут представлені моделі у різних цінових категоріях: прості, з телескопічними ручками. Компанія працює лише з перевіреними постачальниками, які надають лише якісний товар від виробника. Ціни підписані під фото, а також під зображеннями прописані основні характеристики товарів. Менеджери можуть допомогти з підбором сачків і дадуть відповідь на всі питання, що цікавлять клієнта.