Все для бассейна купить - A-POOLS

Безкоштовна доставка від
3 000 грн.

Доступні
способи
оплати

Працюємо
7 днів
на тиждень

Донний злив для басейну

Оформляючи зону плавання в будинку, важливо враховувати всі нюанси. При укладанні резервуару необхідно встановити донний злив для басейну. Сьогодні такі пристрої використовуються не тільки для спускання води, для чищення або профілактики, вони ще й долучаться до фільтрації рідини. Коли вода потрапляє в переливні канали, вона йде в резервуар, очищається і прямує до зливу. Важливо, що цей елемент встановлюють у найглибшій точці резервуару для плавання. Купити донний злив для басейну можна в інтернеті на замовлення в Україні.

Як підібрати донний злив басейну?

Такий перехідник підходить для більшості резервуарів, у тому числі для каркасного басейну. Він важливий, оскільки допомагає очищенню та циркуляції рідини, а також забезпечує швидке спускання води за потреби. Варто звернути увагу, що вироби ділять на сливи під плівку та бетон. Перші оснащуються додатковими гумками з прокладками, що клеять, тому слід переконатися в їх якості та міцності. Якщо басейн великий, то потрібно придбати злив басейну в кількох примірниках.

Етапи встановлення зливу в басейні

Важливо також правильно встановити злив у басейні, інакше обмін рідини та злив її у разі потреби буде утруднений. Існує кілька етапів монтування пристрою в резервуар:

  1. Під час встановлення закладних, якщо поверхня резервуара гладка, обов'язково потрібно зробити насічки за допомогою перфоратора.
  2. Хаотично засвердлити арматуру для того, щоб провести посилення конструкції.
  3. Прибрати надлишки матеріалів та злегка зволожити підготовлений отвір.
  4. Вирівняти штукатурку навколо.
  5. Встановити донний злив.

Монтування повинен проводити фахівець, який розуміє в цій справі.

Монтаж зливу

Спочатку виготовляються та вставляються в отвір закладні, після чого встановлюватимуться зливи. За таким же принципом монтують прожектори та фільтри Розмір заставної підбирається залежно від того, який діаметр та різьблення має злив. Зібрана конструкція кріпиться на фанері. Злив для басейну кріпиться за допомогою дюбелів до дна, а потім закладна бетонується для надання презентабельного вигляду.

Від чого залежить вартість донного зливу?

Ціна зливу басейну залежить від його виду та матеріалу виготовлення. Важливим чинником у разі є виробник. У магазині A-Pools є моделі різних постачальників за прийнятними цінами. Дізнатись характеристики можна, вивчивши інформацію в описі. Компанія співпрацює з перевіреними постачальниками, які встигли заслужити на повагу постійних замовників. При необхідності фахівець може проконсультувати клієнта з усіх питань.