Все для бассейна купить - A-POOLS

Безкоштовна доставка від
3 000 грн.

Доступні
способи
оплати

Працюємо
7 днів
на тиждень

Переливні грати для басейну

При встановленні басейну на дачі або будинку важливо правильно його обладнати. Для цього купуються різні складові частини: плитка, клей, форсунки, сливи. Переливні грати для басейну - один з основних елементів, який відіграє важливу роль в очищенні та циркуляції води. Такі елементи особливо необхідні у випадках, коли резервуар використовуватиметься великою кількістю людей. Придбати якісну систему можна через інтернет в Україні за прийнятною вартістю.

Яких видів бувають переливні грати для басейну

Через переливні системи відбувається більш ефективне очищення води, при цьому рідина не застоюється. Відбувається це за рахунок того, що переливні грати встановлені так, щоб зайва вода стікала в спеціальний резервуар. Після цього вона проходить процес очищення і через форсунки на дні видається в басейн, створюючи при цьому потоки. Завдяки цьому створюється штучний кругообіг рідини в резервуарі для плавання. Ґрати переливні для басейну можуть бути:

  • дерев'яною;
  • пластиковий;
  • з нержавіючої сталі;
  • кам'яної;
  • керамогранітна.

З цих матеріалів можна сформувати каскадну переливну систему – вода переливається у ґрати та наповнює спеціальну чашу, а також щілинну – у разі, якщо використовують камінь або керамограніт.

Основні нюанси під час вибору переливних решіток

При виборі важливо розуміти, як використовуватиметься басейн і які засоби людина має. Натуральні матеріали коштуватимуть дорожче за штучні. Потрібно визначитися з розміром ґрат – від 195 м. до 295 м. Вибирати необхідно, виходячи із розміру самого резервуара для купання. Якщо він маленький, то достатньо ґрат мінімального розміру.

Також, якщо потрібно оформити басейн у певному стилі, варто звернути увагу на пластикові варіанти, тому що в асортименті є велика кількість кольорів та структур. У випадку, коли заплановано майданчик з дерева, дерев'яні матеріали для переливу будуть естетичнішими.

Де купити переливні решітки за найкращою ціною?

Грати переливу басейну продаються на сайті магазину A-Pools Дніпро. Тут представлений широкий асортимент товарів різних кольорів. Можна підібрати підходящий варіант за прийнятною вартістю. Під картками товару є докладні характеристики та параметри, що полегшує процес пошуку. Компанія співпрацює з постачальниками вже не один рік і переконалася як їхній товар. Консультанти допоможуть у будь-який час і дадуть відповіді на запитання.