Все для бассейна купить - A-POOLS

Безкоштовна доставка від
3 000 грн.

Доступні
способи
оплати

Працюємо
7 днів
на тиждень

Клей для басейну

Сьогодні для облаштування домашнього басейну є багато матеріалів. Для обробки варто вибирати надійний клей для басейну, який відмінно витримує контакт із водою, щоб уникнути повторного проклеювання елементів.

В Україні доступно купити клей для басейнів водостійкий за прийнятними цінами на замовлення. На полицях магазинів та в каталозі на сайті пропонують широкий асортимент продукції від різних виробників. Щоб вибрати правильний, варто вивчити види та особливості клею.

Види та особливості клею для облицювання басейну?

Для обробки внутрішньої частини резервуарів найчастіше використовують керамічну плитку різних видів. Однак, щоб прикріпити її, потрібно купити клей для басейну високої якості. Склад продукту повинен відповідати таким характеристикам:

 • високий ступінь зчеплення та адгезії;
 • еластичність;
 • стійкість при тривалому контакті з вологою та водою;
 • добрий опір до хімічних складів;
 • високий рівень морозостійкості.

Важливо, щоб клей добре витримував перепади температур та тривале нагрівання на сонці. При дотриманні цих пунктів плитка надійно триматиметься в басейні, не пошкоджуючись і не відпадаючи. Вибираючи плитковий клей для басейну, варто враховувати і те, що продукт відрізняється складом. Є кілька видів.

 1. Латексний на цементній основі. Він практичний у використанні, добре переносить взаємодію з водою і має високі адгезивні показники. Більше того, він легкий у використанні, добре заповнює усі ділянки.
 2. Фіброволоконний. Такий клей має найбільший показник зчеплення, проте з ним складно працювати новачкові, оскільки матеріал швидко висихає.
 3. Епоксидний. Складний у використанні, тому застосовується переважно професіоналами. Проте має високі показники за всіма вищевказаними параметрами та забезпечує найбільш міцну зчіпку та опір до води, хімічних складів, механічних впливів.

При виборі варто звертати увагу на те, хто використовуватиме клей для плитки басейну та умови експлуатації.

Клей для басейну: який вибрати для укладання плитки та мозаїки в басейні?

Вибирати плитковий клей для басейнів необхідно виходячи з того, де розташований резервуар для плавання та який матеріал використовується для облицювання. При доборі варто враховувати низку правил.

 1. Басейн просто неба – клей має бути морозостійким.
 2. Резервуар для великої кількості людей та активного користування – на упаковці має бути позначка про стійкість до хімічних складів.
 3. В обробці використовують натуральний камінь, мозаїчну або керамічну плитку – клей може бути тонкошаровим цементного типу.
 4. Басейн облицьовують композитними матеріалами – використовувати потрібно епоксидний клей.

Підібравши відповідний за параметрами матеріал, можна приступати до облицювання.

Де купити плитковий клей для басейнів за вигідною ціною?

Купити клей для скляної плитки, мозаїки, кераміки або інших матеріалів можна у магазині «A-Pools» у Дніпрі.Для використання під водою представлені склади різних компаній-виробників, які вже встигли зарекомендувати себе серед замовників. Під кожним фото в каталозі є опис характеристик, що допоможе вибрати потрібний продукт. Співробітники компанії готові проконсультувати клієнтів та відповісти на всі запитання.