Все для бассейна купить - A-POOLS

Безкоштовна доставка від
3 000 грн.

Доступні
способи
оплати

Працюємо
7 днів
на тиждень

Пилосос для басейну

Пилосос для басейну необхідний для підтримання купальні в чистоті. Це такий самий важливий елемент, як фільтраційне обладнання. Якщо маленький басейн (до 20 кубометрів об'єму) ще можна очистити за допомогою щітки та шланга, то для великого басейну ручне очищення буде стомлюючим і займе багато часу. І тут на допомогу приходить пилосос.

Для чого потрібен пилосос для басейну

Чистота басейну та прилеглого простору – важлива умова безпечного купання. Забруднення будь-якого роду потрапляє в чашу, як з вулиці (листя, сміття, комахи, сміття і пил), так і з тіл людей, що купаються (волосся, частинки шкіри, що відлущуються, сліди косметичних засобів тощо). Забруднення накопичуються на поверхні води та на дні чаші. Щоб видалити їх, необхідний спеціальний пилосос, призначений для експлуатації під водою. Використання пилососу для басейну та своєчасне додавання хімії запобігає утворенню водоростей у воді.

Окрім цього, в процесі експлуатації пилосос створює додаткову циркуляцію, що є профілактикою застою води, цвітіння та інших неприємних процесів. У маленькому басейні, що регулярно обробляється пилососом, можна рідше змінювати воду. У великих комерційних купальнях обладнання, що чистить, знижує навантаження на пісочні фільтри, завдяки чому кварцовий пісок можна рідше змінювати.

Принцип роботи пилососу для чищення басейну

Насоси у пилососів бувають різними.Якщо насос поршневий, поршень потрібно рухатися вручну. У конструкцію таких моделей входять штанга, мішок для сміття, насадка і шланг для прокачування рідини. Це автономні пилососи – їх не потрібно підключати до електромережі. Але їхня експлуатація потребує певної фізичної сили. При збиранні потрібно проводити насадкою по поверхні та змушувати поршень рухатися. Вода за таких маніпуляцій проходить через мішок. На стінках останнього осідає бруд.

Існують і варіації пилососів з електричним двигуном. Очищення басейну проводиться схожим способом, але зусилля з боку прибиральника вже не потрібні. Насос забезпечує циркуляцію води, а забруднення або накопичуються в спеціальному збірному відсіку, або відправляються в систему фільтрації.

Види пилососів для басейну

  1. Ручні пилососи з електродвигуном мають невисоку ціну, прості у будові та управлінні. Вони підходять для купалень будь-якого типу, але зазвичай їх купують для чашок невеликих габаритів – до 20 кубометрів (очищення великого басейну займе багато часу). Такий пилосос – гарний вибір, у тому числі для надувної або каркасної конструкції. До штанги, що оснащена щіточкою, зазвичай поставляється в комплекті кілька насадок. Моделі не вимагають підключення до мережі та зручні тим, що рідину не доведеться зливати під час збирання.
  2. Напівавтоматичні моделі влаштовані складніше. Вони можна керувати потужністю. Також у них є мембрани для більш щільної присоски до поверхні, що очищається.Вакуумні напівавтоматичні пилососи добре чистять та ділянки дна зі специфічним, неоднорідним рельєфом (у тому числі сходинки). Вони підходять для каркасних та стаціонарних басейнів.
  3. Автоматичні пристрої (роботи-пилососи) керуються за допомогою програмування. Людині потрібно лише помістити робота в басейн, задати програму, а пристрій виконає прибирання самостійно. Це гарний пристрій для чищення стаціонарної та великогабаритної чаші, обробка якої вручну забере багато часу, та сил. Однак потрібно знати, що деякі роботи не обробляють стіни басейну. Роботи - автономні пилососи, їх не треба приєднувати до фільтруючого пристрою, або скімера. Керується прилад за допомогою пульта.

Як вибрати пилосос для басейну?

Найкраще, якщо пристрій справляється з обробкою всіх деталей та поверхонь конкретної конфігурації – стінок, сходів тощо. Також варто враховувати таке:

  1. Важливо, щоб довжина дроту, штанги та шланга підходила габаритам басейну. Це потрібно для повного його очищення.
  2. Продуктивність пилососу повинна відповідати об'єму води.
  3. Для пилососа-автомата важливо вміння пересуватися вертикальними площинами. Зносостійкістю відрізняються пінополістирольні валики.
  4. Плюсом буде великий набір насадок. Це робить функціонал ручного пилососа більш різнобічним.

Недорого купити пилосос гарної якості можна в інтернет-магазині A-POOLS. Магазин розташований у місті Дніпро та реалізує адресну відправку товарів в Україні, незалежно від вартості замовлення. Крім обладнання для чищення, Ви можете також купити насоси, фільтруючі пристрої та іншу техніку для басейну. Також ми реалізуємо введення обладнання в експлуатацію. Якщо Вам потрібні такі послуги, вкажіть це при оформленні замовлення, або зателефонуйте нам.

Виробники

Ось деякі з популярних виробників пилососів для каркасних та стаціонарних басейнів:

  1. Hayward – американська фірма з майже столітньою історією. Вона виготовляє широку лінійку товарів – освітлювальні прилади для басейнів, фільтри, насоси, аксесуари для збирання та техніку.Серед пилососів фірми є якісні моделі з доступною ціною.
  2. Kokido – китайська компанія, яка виробляє товари для чищення басейнів. Її ручні пилососи компактні, маневрені, дозволяють обробляти навіть важкодоступні місця.
  3. Vortex – бренд, що випускає досить дорогі роботи-пилососи з різними режимами збирання. Дистанційна консоль дозволяє керувати рухом. Використання апаратів попереджає обсіменіння дна та стінок басейну водоростями. Пилососи добре пересуваються, як горизонтальними, так і вертикальними поверхнями.