Все для бассейна купить - A-POOLS

Безкоштовна доставка від
3 000 грн.

Доступні
способи
оплати

Працюємо
7 днів
на тиждень

Труби ПВХ для басейну

Бассейн стаціонарний – це складна система, яка потребує великої уваги та наявності різних деталей. Купують не тільки плитку, форсунки та переливні системи, але також труби та фітинги. Труби пвх для басейну – невід'ємна частина обладнання, завдяки якій система працює повноцінно. Вони є основною ланкою, яка з'єднує систему та чашу. Правильно підібрані труби гарантують довговічність та якість роботи басейну.

Переваги труб та фітингів з ПВХ

Якісна труба для басейнів гнучка із пвх – відмінне рішення для доповнення системи. Вона має низку переваг у порівнянні з іншими видами:

 1. Стійкість до агресивного середовища, хімікатів.
 2. Внутрішня поверхня має гладке покриття, за рахунок чого на ній не утворюються нарости та засмічення.
 3. Можна використовувати у водопроводах різних конфігурацій.
 4. ПВХ стійкий до корозії та не гниє.
 5. Труби дуже податливі, добре гнуться, їх легко розрізати.
 6. Мають невелику вагу та зручні у транспортуванні.

Гнучка труба для басейну із пвх також захищає трубопровід від розмноження шкідливих бактерій. За рахунок того, що вироби мають гнучку основу, можуть бути використані у зонах рухомого ґрунту. Фітинг необхідний з'єднання елементів системи. Такі деталі обов'язково потрібні для монтажу системи, адже без них об'єднати елементи не вдасться.Застосовуючи фітинг можна робити переходи між елементами різного діаметру, що дуже практично і зручно на практиці.

Вибір гнучкої труби з ПВХ для басейнів

Труби такого типу відрізняються лише зовнішнім виглядом та діаметром. Спочатку необхідно вивчити систему подачі та фільтрації води, після чого підібрати відповідний за параметрами варіант. Фітинги бувають різні:

 • муфти;
 • куточки;
 • трійники;
 • обводи;
 • компенсатори;
 • крани;
 • кріплення;
 • американки.

Купити такі елементи потрібно, виходячи з особливостей системи. Для вибору правильного варіанту необхідно звернутися до фахівців, які допоможуть підібрати потрібний виріб.

Де купити труби пвх для басейну?

Труби та фітинги пвх під клей для басейну купити можна на сайті інтернет магазину A-Pools Дніпро. На сайті пропонується широкий асортимент сполучних елементів всіх типів виробів для басейну. Під кожним фото в каталозі є характеристики, тому вдасться легко підібрати гнучку трубу по діаметру. Компанія працює з перевіреними постачальниками, товари яких не один рік допомагають клієнтам під час будівництва басейну. Товари мають прийнятну вартість та представлені в асортименті.