Все для бассейна купить - A-POOLS

Безкоштовна доставка від
3 000 грн.

Доступні
способи
оплати

Працюємо
7 днів
на тиждень

Ручні пилососи для басейну

У міру експлуатації басейну в ньому накопичується багато бруду. Вона потрапляє як з вулиці, за допомогою вітру (пилинки, частинки ґрунту, трава, листя, комахи і т.д.), так і зі шкіри людей, що купаються. У дуже маленьких домашніх купальнях – до 10 кубометрів об'єму – можна видаляти бруд та сачком. Але для чашок великих габаритів потрібна спеціальна техніка. Ручні пилососи для басейну – недорогі, прості у пристрої та керуванні прилади, що дозволяють підтримувати басейн у чистоті.

Очищення пилососом – така ж важлива частина догляду за басейном, як використання фільтра. Вона видаляє не тільки бруд, а й частинки водоростей, що запобігає цвітінню води.

Найпростіші різновиди ручних пилососів мають поршневий насос. Вони складаються зі штанги зі щіткою, мішка для сміття та шланга, що гойдає воду. Обробка поверхні щіткою змушує поршень працювати, і наслідок цього вода проганяється через мішок-збірку, в якій накопичується бруд. Робота з таким пилососом вимагає від рук певної сили.

Куди зручніші вакуумні пилососи з електродвигуном – проводити обробку чаші за їх допомогою може і фізично слабка людина. Загальний принцип роботи у них схожий на попередній тип. Вони також автономні, не вимагають включення в мережу. Але є й відмінності. Насос змушує воду циркулювати, а бруд може вирушати як до збірки для неї (він знаходиться на корпусі приладу), так і до фільтраційного блоку басейну.Використання вакуумного пилососа дає можливість міняти воду дещо рідше, оскільки вона повільніше забруднюється. Якщо у басейні є фільтр, під час використання пилососа його можна рідше змінювати.

Ручний пилосос для басейну підходить для різних типів – стаціонарних, надувних, каркасних басейнів. Про останні варто сказати особливо. Якщо такий басейн має фільтраційну систему, йому добре підійде пилосос, що під'єднується шлангом до скімера. У малогабаритних купальнях, не забезпечених фільтрацією, буде доречний бюджетний насос із поршнем. Хоча ручні пилососи можуть використовуватись у чаші будь-якого типу, зазвичай їх набувають для конструкцій невеликих розмірів – до 20 кубометрів об'єму. Чистити великий басейн таким пристроєм буде досить трудомістко.

Часто ручні очищувачі мають не надто довгі шланги та штанги. При підборі пилососа слід враховувати. Довжини цих елементів мають бути релевантними габаритам басейну (у тому числі глибині), щоб можна було без проблем очистити дно, стінки та інші елементи конструкції (наприклад, сходи або виступи, кути). Плюсом буде й різноманітність насадок для щітки. Слід звернути увагу на довжину шланга – вона не повинна викликати незручностей під час експлуатації.

Сучасні вакуумні пилососи мають акумуляторну батарею. Від повністю зарядженого акумулятора пилосос може працювати зазвичай 45-60 хвилин (залежно від моделі).Деякі моделі обладнуються щіткою, що знімається, за допомогою якої можна видаляти велике сміття (листя і т.п.) через головне сопло.

Переваги

  1. Такі пристрої мають бюджетну вартість.
  2. Можуть застосовуватися в басейнах будь-яких типів, у тому числі в надувних та каркасних конструкціях.
  3. Пилососом цього типу можна чистити стінки чаші та важкодоступні місця.
  4. Завдяки простій конструкції пристрій нескладно відремонтувати.
  5. Пилосос простий в експлуатації.
  6. Автономність – пристрій не потрібно підключати до електромережі.
  7. Брудну воду не доводиться зливати вручну.

Де купити ручні пилососи для басейну?

Недорого купити такий пилосос гарної якості для каркасного чи іншого басейну можна в інтернет-магазині A-POOLS. Перебуваючи у м. Дніпро, ми робимо доставку в Україну по всій території. Пилососи, які ми пропонуємо, підходять для монтажу на будь-які стандартні штанги. Окрім пилососів, ви можете купити у нас та інше обладнання для басейнів за вигідними цінами. У продажу є насосне обладнання, фільтри, пристрої для підігріву, інші пристрої та атракціони. Доставка здійснюється протягом 1-3 днів із дня оформлення замовлення. Також ми реалізуємо послуги з підключення техніки та введення її в експлуатацію. Щоб замовити таку послугу, вкажіть її необхідність при покупці товару, або зв'яжіться з нами за допомогою електронної пошти, телефону.