Все для бассейна купить - A-POOLS

Безкоштовна доставка від
3 000 грн.

Доступні
способи
оплати

Працюємо
7 днів
на тиждень

Фільтрування

Через деяку годину після введення басейну в експлуатацію до нього потрапляють - трава, листя та насекомі. Часто це трапляється вже після першого прийняття водних процедур. Через кілька днів на стінках купальні утворюється слиз, а пізніше вода почне цвісти. Запобігти цьому явищу можна двома шляхами: частою зміною води (раз на три дні), або використанням для чищення басейну насоса з пісочним фільтром. Механічне чищення з фільтрацією також попереджає зараження води, тож ігнорувати фільтр не варто. У нашому інтернет-магазині Ви зможете купити пісочний фільтр для басейну, укомплектований насосом.

Фільтри для басейну, різновиду :

  1. Пісочні конструкції: в них вода очищається за допомогою прогону через товсту прослою кварцового піску. Їх використання допомагає удалити з води, як дрібнодисперсну грязь, так і включення важких металів. Таке обладнання відрізняється високою КПД і гарною якістю очищення. Раз на 1-3 сезони пісок треба змінювати. Якщо нехтувати своєчасною заміною наповнювача, він тверднутиме, що призводить до виходу насоса з ладу. Заміну кварцового піску нескладно виконати самостійно.
  2. Картриджні фільтри мають доступнішу ціну, ніж пісочні, але поступаються і за якістю фільтрування. Вартість самих змінних картріджів також невелика. Вони розміщуються в корпусі із пластику або металу. Міняти картріджі доводиться часто – кожні дві тижні, так що бюджетність самого апарату компенсується вартістю обслуговування. Щоб покращити якість роботи, варто чистити картріджі спеціально призначеною для цього насадкою.
  3. Комбіновані насоси, забезпечені хлоргенератором для знезараження. Вони можуть бути як пісочними, так і картриджними. У хлоргенераторах замість звичайного хлору застосовується кухарська сіль. Вода в результаті виходить схожою з морською. Для такої установки треба придбавати якомога чистішу сіль (йодовану або таку, що містить домішки використовувати не можна). Зазвичай показник вироблення варіюється від 5 до 12 грамів на годину.

Пісочний фільтр для басейну "Інтекс"

Intex - відома компанія, що виробляє надувні меблі, басейни та обладнання для них. Серед фільтрувальних насосів особливою ефективністю відрізняються пісочні. Найпопулярніші піщані моделі Інтекс мають продуктивність від 6000 до 9200 літрів на годину. Устаткування з показником 6000 л/год підійде для купальні з об'ємом до 36 тисяч літрів, 9200 л/год - для басейну місткістю до 60500 літрів. Корпуси насосів робляться із удароміцного пластику. Для спрощення чищення вони забезпечуються дренажними кошиками. Чим продуктивніший насос, тим більше йому треба піску (можлива також робота на скляному наповнювачем). Моделі мають таймер для автоматизації і можуть працювати у різних режимах. Таймер дозволяє задати годинний інтервал, після закінчення якого цикл чищення завершується. Це особливо вигідно тим, хто зазвичай чистить басейн у нічний час.

Картриджний фільтр для басейну Bestway

Картриджний фільтр – відповідний варіант для малогабаритного басейну.Насоси виробника Bestway відрізняються невисокою ціною, а їхня продуктивність може варіюватися від 2 до 10 кубометрів на годину. Деякі моделі також забезпечуються уловлювачем мусора, що затримує листя та інші великі об'єкти, та бактерицидним модулем, що знищує патогенні мікроорганізми. Картріджі можуть мати різні габарити, розраховані на насоси тих чи інших моделей.

Вибір самого насоса залежить від габаритів басейну. Для підтримки чистоти фільтруючого обладнання повинно повністю проганяти через себе наявний об'єм води хоча б три рази за сутки. Швидкість роботи пристрою залежить від його потужності.

Має значення і діаметр підключення. Найпоширеніші варіанти – 3,2 та 3,8 см для під'єднування до маленького басейну насоса з великим діаметром потрібно буде придбати перехідник.

Що таке піщаний фільтр для басейну?

Фільтруючий елемент у таких конструкціях має вигляд великої ємності, заповненої піском або скляним піском. Наповнювача потрібно багато - як правило, від 10 кг до 300 кг (чим потужніший і продуктивніший насос, тим більше заповнення по вазі). Простий річковий пісок для цих установок забороняється застосовувати! Потрібен спеціальний басейновий кварцовий наповнювач високої очистки з частинками розміром 0,4-0,8 мм. Його часто продають у великих мішках по 25 кг, так що купити потрібну кількість не важко.

Щиждня такі фільтраційні установки треба прочищати, використовуючи програму зворотного промивання. Це швидкий процес, який йде не більше 5 хвилин. Деякі фільтри також вимагають чищення спеціальним хімічним засобом щорічно (препарат заливається в скіммер).

Окрім кварцового наповнювача, для фільтра підходить і скляний. Перший варіант має більшу фракцію і піддається прожарюванню в печі. Другий вважається ефективнішим, але у продажу його зустріти важче.

Де купити

Купити фільтруюче обладнання для каркасного та стаціонарного басейну високої якості, за доступною ціною Ви зможете на сайті A-POOLS. Наша компанія, розташована у місті Дніпро, реалізує швидку доставку товарів будь-якої вартості до будь-якого населеного пункту в Україні.Зручна навігація на сайті дозволить Вам швидко підібрати необхідний товар, чи то насос для маленької дитячої купальні, чи великогабаритного басейну для великої родини. Також ми виконуємо на замовлення роботи з підключення та монтажу обладнання. Якщо Вам потрібні такі послуги, Ви можете зв'язатися з нами, написавши на e-mail або зателефонувавши. Якщо з якихось причин Вас не влаштував продукт, можна протягом двох тижнів після покупки повернути його, або обміняти на інший.

Застосування насоса з фільтром забезпечує наступні ефекти:

  • Видалення сміття, листя, трави та інших сторонніх об'єктів;
  • Запобігання потраплянню у воду організмів та мікроорганізмів, які є збудниками хвороб, або їх рознощиками;
  • Відведення алергенних агентів;
  • Запобігання зацвітанню води, помутнінню та неприємним запахам;
  • Рівномірний розподіл хімічних реагентів.