Все для бассейна купить - A-POOLS

Безкоштовна доставка від
3 000 грн.

Доступні
способи
оплати

Працюємо
7 днів
на тиждень

Прибиральні комплекти для басейну

Прибиральні комплекти

Прибиральний комплект включає всі необхідні щітки для ручного пилососа. Комплект для прибирання: тестер для визначення CL і PH, термометр, щітки для дна та стін, дозатор, сачок для прибирання плаваючого сміття з поверхні басейну, тестер для перевірки найважливіших параметрів води. Більшість сезонних басейнів обладнані спеціальними отворами для фільтрації води . Вони дозволяють очищати воду в басейні в цілому, але не можуть очистити поверхню води від сміття. Для цього існують плаваючі поверхневі скімери, які виготовлені з міцного пластику і встановлюються на стінах басейнів. Підключаються скімери до штатної системи фільтрації.

Для прибирання внутрішньої поверхні та стін басейну існують спеціальні комплекти для прибирання. Збиральні набори використовуються тими людьми, які ще не визначилися із засобами обслуговування басейнів.

Комплект для прибирання економить ваші кошти, оскільки набір коштує дешевше, ніж усі компоненти окремо.

Придбати комплект по догляду за басейном можна територією України. Доставка будь-яким обраним вами перевізником здійснюється по містах Київ, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Одеса, Харків, Миколаїв.