Все для бассейна купить - A-POOLS

Безкоштовна доставка від
3 000 грн.

Доступні
способи
оплати

Працюємо
7 днів
на тиждень

Копінговий камінь для басейну

Оформлення плавальної зони на дачі або в приватному будинку займає багато часу і потребує особливої ​​уваги. У процесі роботи настає момент, коли потрібно виконати обробку бортів. Копінговий камінь для басейну – найкраще рішення у такій ситуації. Це найпоширеніший сьогодні варіант, щоб обробити басейн. Його можна через інтернет із доставкою в Україні.

Особливості копінгового каменю

Такий камінь для басейну має різні форми, розміри, завдяки чому його можна застосовувати при обробці різних басейнів: круглих, квадратних, прямокутних, овальних. Копінгове каміння має одну головну особливість – допомагає правильно і нестандартно розділяти територію на зони, а саме: відокремлювати ділянку для плавання від зони відпочинку на дачі.

Окрім цього, таке покриття можна виготовити з різноманітних матеріалів. Найчастіше вибір замовника залежить від вартості, адже вона безпосередньо пов'язана з якістю матеріалу, з якого виготовлені камені. На полицях магазинів можна знайти як дешеві, і дорогі елементи. Наприклад, аналогом копінгу з кварцу є камінь із річкового піску, а копінг із мармуру відмінно замінюється гранітним. Завдяки цьому вдається підбирати найбільш підходящий варіант за ціною. Більше того, такий матеріал широко поширений сьогодні та найбільш популярний. Копінговий камінь виготовляють різноманітні фірми та пропонують широкий асортимент виробів. Обробка басейну таким матеріалом буде міцною та естетичною.

Переваги копінгового каменю для обробки бортів басейну

Бортовий копінг популярний сьогодні завдяки своїм особливостям. Важливо, що його можна використовувати для будь-якого стаціонарного басейну. Такий матеріал може бути виготовлений із штучних елементів, таких як пластик. Проте найбільшу популярність мають натуральні компоненти. Вони безпечні для людини і виглядають більш презентабельно та багато. До переваг такого оздоблення можна віднести:

  • вологостійкість;
  • стійкість до перепадів температур;
  • хорошу переносимість УФ променів, стійкість до вигоряння;
  • висока міцність і довговічність навіть при постійному використанні;
  • естетичність та презентабельність;
  • великий асортимент товарів різного кольору та форм.

Копінгове каміння захищає воду від попадання до неї сміття, бруду. Також вони забезпечують безпечне покриття, на якому зісковзнути випадково неможливо. Це дуже корисно для тих власників, які мають маленьких дітей або тварин. Крім цього, камінь має високі адгезивні властивості, завдяки чому добре тримається при контакті з водою.

Де купити копінговий камінь для обробки басейнів за ціною виробника?

На сайті магазину A-Pools можна купити бортовий копінг у будь-якій ціновій категорії. Інтерфейс ресурсу дуже простий. Під кожним фото є опис матеріалу та прописані його основні характеристики. Так можна швидше знайти потрібний варіант. На сайті представлені лише якісні матеріали як натуральні, так і штучні. Від цього показника також залежатиме вартість.

Варіанти штучних покриттів найдешевші, а далі йдуть бюджетні натуральні та дорогі натуральні. Менеджери компанії готові проконсультувати клієнта та допомогти з вибором матеріалів. Компанія працює тільки з перевіреними постачальниками, які заслужили довіру керівництва та клієнтів, працюючи не один рік. Перед продажем проводиться ретельний огляд товару на наявність браку.