Все для бассейна купить - A-POOLS

Безкоштовна доставка від
3 000 грн.

Доступні
способи
оплати

Працюємо
7 днів
на тиждень

Ціна:
  —  
155 грн.
3371 грн.
Форма випуску:
Тип засобу:
показати ще

Хімія для басейну АКВАДОКТОР

Аквадоктор хімія для басейну – одна з найпопулярніших марок, що пропонують широкий асортимент різних товарів для догляду за водою. Бренд Aquadoctor випускає різні препарати: для очищення води, підтримки pH, для запобігання цвітіння води і так далі. Якщо вам потрібно купити препарати для басейну в Україні, ви можете зробити це на сайті A-POOLS.

Хімічна очистка від Аквадоктор води в басейні

Компанія Аквадоктор випускає різноманітні хімічні засоби для підтримки води у безпечному для купальників стані. Вони підходять як для маленьких приватних басейнів, так і для великих громадських купалень. Серед них можна знайти:

  1. Засоби для дезінфекції у різних формах випуску – гранули, таблетки та рідини. Серед них є як таблетки з хлором, так і безхлорні засоби (кисень рідкий або в гранулах).
  2. Рідини для видалення металів з води (їх використовують, якщо вода набуває червоного або бурого тону).
  3. Склади для консервації басейну на зиму.
  4. Препарати проти водоростей та помутніння.
  5. Гранули для корекції pH (зниження або підвищення). Слідкувати за його значенням особливо важливо, якщо для знезараження використовується хлор. Перед очищенням слід перевірити показник pH-тестером і за необхідності скоригувати його, використовуючи гранульований склад. Лише після цього проводиться дезінфекція води.

Перед використанням реагентів слід уважно вивчити інструкцію з використання. При проведенні гігієнічних процедур потрібно суворо дотримуватись її вказівок – зокрема, витримувати зазначені концентрації речовин та часові проміжки між внесенням хімії та купанням. Це забезпечить безпеку використання коштів. Деякі рідини вимагають витримування о 10-12 годині, тому їх краще вносити ввечері, перед закриттям басейну.

Як вибрати відповідний та безпечний варіант засоби для дезінфекції води в басейні?

Великою популярністю завдяки низькій ціні користуються препарати із хлором. Але їх використання вимагає суворого контролю концентрації речовини: її перевищення може дратувати слизові оболонки або спровокувати алергію, а також негативно позначитися на металевих компонентах обладнання. Якщо в басейні купаються діти або алергіки, для нього краще підійдуть очищувачі з активним киснем (те саме відноситься до спа-салонів). По ефективності не поступається хлору, але з викликає побічних процесів на організм. До того ж, кисень не має неприємного запаху.

Для маленького басейну краще брати препарати в таблетках або гранулах (або рідкі засоби комплексної дії). Якщо басейн громадський (або має великі розміри), для нього краще придбати спеціальну техніку та сумісні з нею хімічні препарати.Взагалі, купуючи хімію, потрібно завжди перевіряти, чи підходить вона для використання із підключеною до басейну технікою.

Переваги співпраці A-POOLS

Наш інтернет-магазин пропонує велику різноманітність засобів для очищення води у купальній гарній якості. Крім цього, у нас ви можете купити техніку та аксесуари для забезпечення добрих умов у басейні. Ми знаходимося в місті Дніпро та виробляємо доставку до будь-якої точки країни. Якщо вартість замовлення перевищує 2000 гривень, ми доставимо його безкоштовно. Якщо чомусь ви захочете повернути товар, ви можете зробити це протягом 2 тижнів після покупки (або обміняти його на інший). На сайті доступні різні способи оплати замовлень.

Ми не тільки надсилаємо продукцію по всій країні, але й можемо виконати для вас підключення техніки та пуско-налагоджувальні роботи. Якщо вам потрібні такі послуги, вкажіть це під час оформлення замовлення.