Все для бассейна купить - A-POOLS

Безкоштовна доставка від
3 000 грн.

Доступні
способи
оплати

Працюємо
7 днів
на тиждень

Осушувачі повітря

Осушувач повітря для басейну стане в нагоді у випадках, коли відсутня можливість організувати грамотну вентиляційну систему (наприклад, якщо в приміщенні низькі натяжні стелі або якщо басейн організований у приміщенні з готовою обробкою стін, а вентиляція не передбачена). Недорого купити таке обладнання ви зможете у нашому магазині.

Осушувачі повітря – для ідеального мікроклімату в приміщенні

У багатьох випадках для виведення зайвої вологи буде досить добре організованою вентиляційною системою. Але є ситуації, коли на додаток до неї (а то й замість неї) потрібно придбати осушувач. Один із прикладів – вищезгадані випадки, коли в приміщенні немає можливості провести повітропроводи. Також осушувач потрібен у таких ситуаціях:

  1. У маленьких СПА-зонах з басейном (наприклад, при лазнях). Купити осушувач вийде набагато дешевше, ніж організовувати вентиляцію на такій території. Він компактний і не вимагає демонтажу обробки.
  2. У купальнях, розташованих у цоколі будівлі з уже готовою чистовою обробкою. В таких умовах осушувач також вийде економічніше.
  3. У басейнах, що працюють цілодобово. У денний час, коли клієнтів багато, працюють як вентиляційна система, і осушувач, а нічний – лише останній. Використання приладу знижує навантаження на вентилятори.
  4. У великогабаритних комерційних купальнях. Як і в попередньому випадку, оптимальним буде змішаний варіант - поєднання гарної вентиляції і осушувача.Він хороший тим, що при виході однієї з установок з ладу все одно зберігається запасний шлях видалення вологи.

Як вибрати осушувач для басейнів?

Найпоширеніші та недорогі моделі – конденсаційні. Вологе повітря проходить по блоку охолодження, де волога конденсується і прямує в ємність, а з неї - в каналізацію. Сухе повітря проходить через блок підігріву та повертається назад у приміщення. Такі пристрої бувають канальними та настінними. Вони досить галасливі, тому, якщо є можливість, часто робиться вибір на користь канальних пристроїв, що розміщуються в підвалі або підсобному приміщенні (тому до купання шум не доходить). Настінні моделі монтуються у невеликих СПА-зонах. Іноді у продажу можна зустріти і осушувачі для підлоги.

Існують також адсорбційні прилади. Вони дуже потужні та ефективні, але дорогі. В основі пристрою – великий диск, що крутиться, наповнений сухим сипучим сорбентом, що швидко вбирає воду. Коли повітря надходить до сорбенту, він передає йому вологу (температура при цьому не змінюється).

Щоб дізнатися потрібну потужність обладнання, варто замовити розрахунок вологості повітря у професіонала. Там є багато нюансів, які треба враховувати. Наприклад, якщо повітря вологе, відбувається зміщення точки роси з утеплювального матеріалу в стіновій (бетонні блоки і т.п.), через що останній буде повільно руйнуватися водою, що замерзає в холодну пору.Якщо в приміщенні є додаткові пристрої типу протитечії або підводних струменів, повітря буде більш вологим, і буде потрібно більш продуктивний осушувач. Відповідно до санітарних норм, рекомендована вологість повітря в купальні – 50-65%.

Правильний догляд за осушувачем

Хоча раз на два тижні потрібно чистити фільтри та повітрозабірні грати. Їх демонтують, миють у мильній воді, ретельно полоскають та сушать. Після повного просушування можна ставити деталі на місце. Частоту заміни фільтрів, що рекомендується, виробник вказує в інструкції. Місткість для збору вологи також потрібно періодично мити, щоб на ній не утворювалася пліснява.

Місце встановлення осушувача, незалежно від його типу, має відповідати таким критеріям:

  1. Виключати ймовірність витоку холодоагенту, яким наповнено модуль охолодження;
  2. Забезпечувати зручний доступ для ремонту та обслуговування;
  3. Достатня віддаленість від місць, що створюють загрозу безпосереднього контакту осушувача з водяним потоком (чаші, фонтанів, душових кабін тощо).

За прийнятими нормами, відстань між електротехнікою та джерелами води має бути більше двох метрів.

Вартість осушувачів повітря для басейну

Вартість пристроїв залежить від потужності, продуктивності, додаткових функцій. Краще купувати осушувач із деяким запасом за продуктивністю (тобто більше, ніж потрібно).

Купити прилади для осушення хорошої якості за прийнятною ціною ви зможете в інтернет-магазині A-POOLS. Ми локалізуємось у місті Дніпро та відправляємо наше обладнання за будь-якою вказаною вами адресою в Україні. На ряд приладів діє безкоштовна доставка за вартості замовлення понад 2 тисячі гривень. Ми також виконуємо роботи з підключення обладнання, електромонтажні та пусконалагоджувальні операції. Якщо вам потрібні такі послуги, вкажіть це при покупці або зв'яжіться з нами по телефону.