Все для бассейна купить - A-POOLS

Безкоштовна доставка від
3 000 грн.

Доступні
способи
оплати

Працюємо
7 днів
на тиждень

Ціна:
  —  
30258 грн.
42681 грн.
Тип фільтра:
Форма басейну:
Тип басейну:
Об `єм:
  —  л
Виробник :

Збірні басейни

Сьогодні для облаштування прибудинкової ділянки популярне придбання басейнів. У магазинах представлені вироби різних моделей, форм та конструкцій. Найбільш популярні збірні басейни, тому що їх можна встановити без допомоги професіоналів, а також у них прийнятна вартість. Ціна каркасного басейну змінюється в залежності від матеріалів, типу конструкції та розмірів. Можна придбати дитячий басейн або для дорослих для дачі в Україні.

Встановлення збірного басейну

Встановити збірний збір можна як на землі, так і в котлован. Більше того, в підготовлену яму можна поставити його як повністю, так і частково, щоб виглядав каркас. Так вдається створити цікавий дизайн прибудинкової ділянки та при цьому не переплачувати за встановлення. Однак якщо планується використання на сезон, найкращим варіантом буде монтування на землі. Тоді будь-якої миті можна зібрати басейн і звільнити місце. Збірні басейни з поліпропілену стійкі до погодних умов та довговічні. Встановлювати їх слід за певним алгоритмом:

 1. Необхідно підібрати максимально зручне місце. Воно не повинно перекривати прохід та заважати мешканцям дачі чи будинку, і при цьому має бути забезпечений доступ до джерела води.
 2. Підготувати поверхню землі до установки. Ділянка має бути максимально рівною. При цьому варто використовувати матеріал, що покриває, як основу, щоб убезпечити конструкцію від пошкоджень.Можна створити під покриттям піщану подушку для підвищення теплопередачі.
 3. Установку варто проводити в сонячну, безвітряну погоду, інакше процес може затягнутися. На збірні басейни ціна залежить від їх розмірів, чим більша модель, тим більше часу необхідно на її встановлення. Далі встановлюються вертикальні елементи, до яких кріпляться горизонтальні Т-подібні частини. Наприкінці обов'язково потрібно встановити штуцер та форсункову головку.

Перш ніж купити розбірний басейн, необхідно звернути увагу на вертикальні елементи. В окремих моделях може знадобитися вкопати їх у землю. Однак найчастіше вони мають підставки, які забезпечують стійкість установки. Купити збірно-щитовий басейн можна в Інтернеті на замовлення з доставкою в Дніпро та по Україні. Найбільш міцні моделі з поліпропілену з металевими кріпленнями, а пластикові більш схильні до пошкоджень.

Які переваги та недоліки збірних басейнів?

Є велика кількість елементів для облаштування купальних зон, проте збірно-розбірна конструкція є найбільш зручною та має прийнятну ціну. До переваг можна віднести:

 • компактність;
 • велика кількість видів із глибиною від 30 см.(для дітей) до 2 метрів та довжиною до 10 м;
 • легкість складання;
 • легкість обслуговування;
 • міцність матеріалів;
 • довговічність конструкції;
 • відсутність особливих правил використання;
 • приємну вартість.

На збірний басейн ціна залежить від розмірів та глибини. Природно, маленька модель для дітей буде дешевшою за великий басейн.

Основні нюанси під час вибору збірного басейну

При виборі басейну для дачі важливо звертати увагу не лише на ціну. Потрібно розуміти, що конструкція із пластику буде менш довговічною. Кріплення та опора повинні бути з міцного металу, покритого шаром матеріалу від корозії, оскільки конструкція контактує з водою. Також при виборі варто звернути увагу на наявність додаткових пластин підтримки форми. Важливий аспект – стійкість конструкції. У деяких моделях вертикальні кріплення можуть не мати стійких ніжок, і їх потрібно додатково вкопувати в землю.

Також є два види кріплень: стрижневі та каркасні. Другий варіант більше підходить для постійної установки, без розбирання та може прослужити до 15 років. Вироби другого виду часто вбудовують у землю замість створення стаціонарного басейну. Стрижневі моделі ідеальні для сезонного користування. Вони просто збираються і добре встановлюються на землі.

Де купити басейн збірно-розбірної за прийнятною ціною?

Сьогодні обладнати зону для плавання на дачі можна за допомогою каркасних басейнів. У магазині A-Pools можна купити морозостійкий басейн збірний за прийнятною ціною. Компанія працює лише з перевіреними постачальниками, які завоювали серця покупців.

Вся продукція перевіряється на наявність дефектів та має високу якість. Співробітники компанії допоможуть підібрати відповідний за розмірами та обсягом басейн залежно від бажань замовника. У каталозі можна знайти як стрижневі, так і каркасні моделі. Перш ніж купити збірний басейн, потрібно визначитися, як і ким він використовуватиметься. На сайті для простоти вибору представлені зображення всіх моделей та характеристики виробів.