Все для бассейна купить - A-POOLS

Безкоштовна доставка від
3 000 грн.

Доступні
способи
оплати

Працюємо
7 днів
на тиждень

Ціна:
  —  
155 грн.
3371 грн.
Виробник :
Форма випуску:
Тип засобу:
показати ще

Хімія для басейну

Хімія для басейну застосовується не тільки для чищення води від водоростей та усунення хвороботворних мікробів, але й для низки інших цілей, наприклад, підтримки кислотно-лужного балансу. Правильний підбір коштів потребує врахування експлуатаційних умов конкретного басейну. Придбати засоби догляду за водою за адекватною ціною можна в інтернет-магазині A-POOLS.

Хімія для очищення та дезінфекції води в басейні

Хімія для води випускається у різних формах – як у рідких (у спеціальних пластикових ємностях), так і у твердих (таблетках чи гранулах). Переважний тип хімії ви можете вибрати в залежності від того, наскільки зручно вам дозуватиме препарат.

Рідку хімію розводять водою в окремій ємності, а потім виливають по периметру дзеркала басейну. Для управління цим процесом добре підходять насоси, що дозарюють. Дуже важливо перед використанням розвести хімікати у потрібній кількості води (ця інформація є в інструкції до складу).

Для чого потрібна хімія для басейну?

Хімічні склади використовують для різних цілей. Насамперед, це один із поширених методів очищення води від патогенних мікроорганізмів – бактерій, грибків, плісняви. Чистити воду потрібно, щоб зробити її безпечною для відвідувачів. Процедуру можна реалізовувати й іншими методами (наприклад, хлоргенераторами і установками з озоном), але хімічна очистка користується популярністю, оскільки цей метод доступний за ціною.Використовують хімію і для інших цілей – наприклад, вирівнювання кислотно-лужного балансу (pH), що змінюється під час експлуатації. У продажу також можна зустріти склади, що запобігають цвітінню води.

Хімічна очистка води в басейні

Заходи з дезінфекції проводяться кожні 8-10 днів, а також перед наповненням чаші. Перед очищенням слід перевірити баланс води, використовуючи тестер. Якщо необхідно, рН коригують у потрібну сторону. Знижене значення показника сприяє обсімененню басейну водоростями. Для негайної дезінфекції після якогось інциденту використовують засоби зі швидким розчиненням, для рутинних регулярних процедур – з повільним.

Як вибрати відповідний та безпечний варіант засоби для дезінфекції води в басейні?

Великою популярністю через свою низьку ціну користується хлор. Він добре розчиняється у воді та впливає на велике коло патогенних мікроорганізмів. Однак використання хімії з його вмістом потребує чіткого дотримання інструкції та дотримання дозування. Надлишок речовини дратує слизові оболонки, може викликати алергію, а також негативно діє на металеві частини обладнання. Найбільш ефективний хлор при нейтральному pH (7,2-7,6), тому вводять його у воду тільки після вимірювання балансу спеціальним тестером і, при необхідності, коригування препаратами. При використанні такої хімії для каркасного басейну або будь-якого іншого потрібно контролювати вміст вільного хлору – воно не повинно перевищувати 0,3-0,5 мг/л. Для контролю за цим показником також існує свій тестер.

Ще одна категорія засобів для знезараження містить як діючий компонент активний кисень. Він не менш ефективний, ніж хлор, але не чинить дратівливої дії на слизові та організм людини в цілому. Жодної небезпеки для обладнання він також не становить. Тому його використання – екологічний метод очищення води. Це оптимальний вибір для басейнів, де купаються діти або люди з алергією. Кисень не має властивого хлору різким запахом. Його можна використовувати, зокрема, для шокової дезінфекції. Кисень добре сумісний з хлором, тому у продажу можна зустріти і комбіновані суміші для очищення, що містять обидва ці сполуки.

Використовують для очищення води та бром, але препарати з ним зустрічаються рідше через дорожнечу. Він не має запаху, довго підтримує чисту воду, безпечний для організму (хоча зрідка зустрічаються алергічні реакції). Через нестійкість до ультрафіолету його використовують лише для закритих басейнів.

Для дрібних приватних басейнів краще підійдуть таблетки або рідини комплексної дії з фіксованим терміном роботи. Для громадських чи інших великих купалень варто придбати спеціальну станцію та придатну для неї хімію. При покупці препаратів варто завжди дізнаватися, чи сумісні вони із підключеним до басейну обладнанням.

Класифікація хімії

 1. Склади для регулювання кислотно-лужного балансу
 2. Знезаражувальні препарати (з хлором або без) для знищення патогенних мікроорганізмів, що проникають у воду з людського тіла або із зовнішнього середовища.
 3. Консервуючи препарати – їх використовують при обробці після закінчення купального сезону.
 4. Хімія для чищення поверхонь від бруду, спор та інших небажаних включень.
 5. Флокулянти та коагулянти.
 6. Кошти, що борються з цвітінням води.

Які бувають засоби для басейну

Вибір засобу для басейну залежить від того, яке завдання ви вирішуєте. Наприклад, щоб вода не цвіла або для миття чаші та деталей басейну, можна використовувати такі препарати:

 • Лонгафор. Хлоросодержащий засіб пролонгованої дії, як правило, що випускається у вигляді таблеток. Цей засіб для очищення води в басейні коштує відносно недорого і показує добрі результати. Принцип дії ґрунтується на руйнуванні будь-яких органічних сполук, що викликають замутнення води.Крім того, він освітлює воду і унеможливлює зростання водоростей у воді.
 • Аквабром. Використовується для очищення води та захисту від цвітіння. Це засіб для басейну без хлору, що застосовується у випадках, коли використання хлору є неприпустимим. Ефективність цього засобу нижча, ніж у, наприклад, Лонгафора, а ціна – вища.
 • MAK Альгіцид. Ще один засіб, який стане в нагоді для захисту води від цвітіння в ситуаціях, коли хлор для басейну використовувати не можна. Незамінний для обробки обхідних доріжок та душових кабін.
 • Альгекс. Дозволяє не лише продезінфікувати воду, а й зробити її прозорою. Тому Альгекс для басейну вважається оптимальним засобом і для захисту, і для чистоти води.
 • Аквадоктор. Під брендом AquaDoctor випускається ціла серія продуктів, які використовуються для консервації басейнів на зиму, а також для дезінфекції та очищення води влітку. Форма випуску: таблетки, гранули та рідина.
 • МАК 4. Постачається у вигляді невеликих таблеток, які потрібно розмістити усередині спеціального поплавця-дифузора. Термін дії таблетки становить приблизно два місяці. Препарат не лише дезінфікує воду, а й полегшує процес збирання дрібних частинок. Він перетворює їх у великі пластівці, які легко забираються сачком. Тому нерідко цей препарат застосовують для очищення води.
 • Хлороксон. Нейтралізує більшість видів мікроорганізмів, а також бактерії та віруси. Випускається у вигляді порошку із фасуванням по 100 гр.Ця речовина нейтрально по відношенню до pH, має стійкість до впливу сонячного світла, не піниться і не робить воду каламутною. Найчастіше застосовується для захисту басейнів, обладнаних піщаними чи картриджними фільтрами.
 • Crystal Pool Algaecide Ultra Liquid. Австрійський препарат для боротьби з водоростями, грибками та бактеріями у воді. Завдяки тому, що препарат не піниться, його можна використовувати не тільки у басейнах зі стоячою водою, але й для фонтанів та джакузі, розташованих на відкритому повітрі.
 • Дезальгін. Вважається препаратом комплексної дії та застосовується у басейнах усіх типів. Його основне завдання – придушення зростання фітопланктону. Дезальгін для басейну випускається у вигляді рідкого концентрату.
 • Екві-Мінус. Випускається у вигляді рідкого розчину, який крім зниження рівня кислотності бореться з вапняними відкладеннями, які можна зустріти на плитці або на металевих деталях, що мають безпосередній контакт з водою.

Рідина для басейну в А-POOLS

У магазині А-POOLS представлені рідини для басейнів від двох популярних брендів: CRYSTAL POOL та АКВАДОКТОР. Два бренди чудово зарекомендували себе, забезпечуючи захист води та її чистоту для тисяч задоволених покупців.

Таблетки для басейну - купити за найкращою ціною в Одесі

Магазин А-POOLS пропонує пігулки для басейну і стежить не лише за якістю асортименту, а й за його ціною. Тому вам навряд чи вдасться знайти ціну краще. Крім того, для деяких наших товарів ми пропонуємо безкоштовну доставку.

Вартість хімії для басейну в Дніпрі

Найдорожчий товар у нашому магазині – це тестер рівня хлору та кислотності води. Він коштує лише 50 грн. і саме з нього варто розпочинати будь-яку роботу з очищення басейну. А найдорожчий товар – Crystal Pool MultiTab 4-in-1 Small. Він по праву вважається одним із найкращих засобів для комплексного догляду.

Хлор для басейну

Хлор для басейну – це, мабуть, найпростіший і найефективніший засіб для очищення. Як кажуть, дешево та сердито. Наприклад, у випадках особистої непереносимості краще підібрати препарат, що діє на основі кисню.

Коагулянт для басейну

Коагулянт для басейну: як ним користуватися?

Коагулянт для басейну – це особливий вид препаратів, які допомагають повністю очистити воду від найдрібніших частинок. При попаданні у воду ці препарати склеюють всі частинки у більші утворення, які потім легко видаляться з води звичайним сачком.

Пергідроль для басейну: для чого потрібен і як його вибрати?

Пергідроль добре очищає воду, не надаючи при цьому жодного впливу на людину. Тому його часто застосовують у випадках, коли, наприклад, у когось із любителів поплавати надто чутлива шкіра.

Незважаючи на безпеку, працювати з пергідролем потрібно в захисних окулярах та гумових рукавичках. Обов'язково прочитайте інструкцію, щоб дізнатися правильну концентрацію та особливості роботи з активною речовиною.

При виборі пергідролю зверніть увагу на те, який його вигляд перед вами. Він може бути технічним чи медичним. Для очищення води допустиме використання медичного, але краще використовувати технічний, оскільки він коштує дешевше, а ефект від його застосування сильніший.

Переваги співпраці A-POOLS

Ми знаходимося у місті Дніпро.У нашому інтернет-магазині є величезна кількість товарів світових брендів. Крім хімічних препаратів, ви можете купити у нас різне обладнання та аксесуари хорошої якості. Якщо товар з якоїсь причини вас не влаштував, протягом двох тижнів після покупки ви можете повернути його в магазин або поміняти на інший. При оформленні замовлення на суму понад 2 тисячі гривень доставка безкоштовно.

таблетки для басейну

Вартість хімії для басейну в Дніпрі

Вартість препаратів для догляду за басейном ви можете побачити на сторінках товарів. В описах можна ознайомитись також із призначенням того чи іншого препарату. При використанні хімії не забувайте дотримуватись дозування, вказаних в інструкції. Доставка по містах України: Дніпро, Харків, Київ, Одеса, Запоріжжя, Херсон.