Все для бассейна купить - A-POOLS

Безкоштовна доставка від
3 000 грн.

Доступні
способи
оплати

Працюємо
7 днів
на тиждень

Павільйон для басейну

Щоб облаштувати куточок для купання на дачі, люди набувають різних конструкцій для плавання. Також для того, щоб сховатися від прямого сонячного проміння, встановлюють павільйон для басейну. Таким чином, вдається обладнати зручний майданчик для плавання як для дітей, так і для дорослих. Мобільний павільйон для басейну в Україні можна купити через інтернет за прийнятними членами.

На що звернути увагу, щоб правильно вибрати навіс для каркасного басейну

Басейни з критим верхом можуть виконувати кілька функцій. Павільйони для басейну захищають воду від забруднень, допомагають підтримати температуру води, захистити шкіру людини від згоряння та не допустити попадання в наповнену ємність опадів у вигляді дощу, граду тощо. У зимовий період у випадку, якщо басейн знаходиться в землі і не розуміється, можна встановити систему настилу для того, щоб можна було використовувати його в холодну пору року.

Є два типи настилів: літні та для зими. Залежно від того, яким чином використовуватиметься басейн, варто вибирати модель для укриття. Павільйони для басейнів бувають трьох видів: стаціонарні, розсувні, мобільні. Щоб придбати павільйон для басейну, необхідно звернути увагу на такі параметри:

 1. Конструкція та форма самого басейну. Залежно від цього підбиратимуться параметри настилу. Правильне укриття повинне покривати басейн повністю і виходити за його межі для більшого комфорту.Під круглий басейн найбільше підходить підлога такої ж форми. У каталозі є круглі, квадратні, асиметричні та прямокутні вироби.
 2. Матеріал, з якого виготовлено систему. Укриття може бути виготовлене з полікарбонату або інших матеріалів, а ось каркас обов'язково алюмінієвий. Матеріал є важливим, оскільки є теплопропускні матеріали, які не підійдуть для зимового періоду.
 3. Каркас може бути розбірним, з легкою конструкцією, утепленим стаціонарним та мобільним. Його варто підбирати в залежності від того, як буде експлуатуватися укриття надалі.
 4. Постійні укриття більш стійкі до температур і робляться з міцного, якісного матеріалу. Їх система роботи складніша, тому й прослужать вони довше. Однак якщо немає необхідності в установці такого настилу, варто звернути увагу на розбірні конструкції.

Такі параметри, як світлопропускна здатність, колір підбираються, виходячи з переваг замовника. Розсувний навіс для басейну може бути автоматичним та механічним. Вибрати відповідний варіант слід, враховуючи наведені вище параметри.

Які переваги експлуатації розсувних куполів для басейнів?

Розсувний павільйон для басейну найбільше підходить для ємностей середніх розмірів. Такі системи допомагають захистити басейн та продовжити плавальний сезон. Більше того, такі конструкції мають прийнятну ціну і при цьому довговічні.Такі настили працюють автоматично, механізм рухає секції рейками, забезпечуючи накриття плавальної ємності. Стоп-стрижні дозволяють фіксувати конструкцію у потрібному місці. Такий павільйон на басейн може бути низьким – до 1 метра, середнім, високим та комбінованим, висоту якого можна міняти. Цей вид покриття для басейнів має низку переваг:

 • конструкція мобільна, що дозволяє пересувати та відкривати секції в будь-якому порядку;
 • є моделі для спа-зон;
 • велика кількість варіантів виробів різних форм та розмірів;
 • можливість самостійної установки без застосування напрямного модуля;
 • прийнятна вартість та практичність.

Павільйон для басейну з полікарбонату – чудовий варіант для створення укриття на дачі або в особистому будинку.

Особливості конструкції мобільних павільйонів

Пересувний настил є найекономічнішим і найпростішим у використанні. Це свого роду літній намет, який має просту конструкцію:

 • створюється алюмінієвий каркас для встановлення;
 • на нього натягують спеціальний матеріал;
 • ніжки можуть мати підставки або іноді їх потрібно вкопувати в землю для стійкості.

Важливо правильно встановити такий купол, щоб він був стійкий за сильного вітру, дощу або опадів.

Які матеріали використовуються для виготовлення куполів для басейну

Павільйон для басейну можна купити будь-якого виду, від цього безпосередньо залежатиме ціна. Конструкція створюється з таких матеріалів:

 • ПВХ;
 • полікарбонату;
 • склопакетів.

Найпопулярніші моделі з полікарбонату, тому що мають прийнятну вартість і чудово захищають територію для плавання. Самі конструкції можуть бути алюмінієвими чи дерев'яними залежно від побажань покупця.

Де купити павільйон для басейну за доступною ціною?

В інтернет-магазині A-Pools Дніпро можна купити якісні навіси для басейну за прийнятною ціною. Компанія працює тільки з перевіреними постачальниками, як їх конструкції вже переконалися покупці. У каталозі представлені моделі різних розмірів, форм та конструкцій. Під фото вказані усі характеристики для зручності замовника. Розсувний купол можна купити на замовлення з доставкою через інтернет. Співробітники завжди готові допомогти з вибором у разі потреби.