Все для бассейна купить - A-POOLS

Безкоштовна доставка від
3 000 грн.

Доступні
способи
оплати

Працюємо
7 днів
на тиждень

Робот пилосос для басейну

У міру експлуатації басейну у воду потрапляє багато забруднень. Щоб гарантувати безпеку купання, воду та поверхні чаші потрібно регулярно чистити. З очищенням води справляється система фільтрації, а з обслуговуванням стін та дна – спеціальний пилосос, призначений для експлуатації під водою. Обробляти великогабаритний басейн акумуляторним пилососом ручним довго і втомливо. Тут буде корисний робот пилосос для басейну.

Пилососи для басейну

Цей пристрій підходить для басейнів будь-яких типів - як домашніх, так і комерційних, як стаціонарних, так і каркасних. Зазвичай його купують для великих купалень – на 40 кубометрів води та більше. З очищенням простору меншого розміру впорається і доступніший за ціною ручний пилосос. Натомість використання робота на невеликій площі допоможе заощадити час.

Як працює?

Такий пилосос очищає як дно і стінки чаші, так і саму воду. Деякі пристрої мають ультрафіолетові станції, що допомагає дезінфікувати рідину. Прилад має валики, які пересуваються по поверхнях і очищають їх від листя, комах, скупчень слизу, та іншої органіки, і неорганіки.

Пристрій автономний, працює від блока живлення і практично не генерує шуму.Присмоктування до стін забезпечується потоком води, що проходить через фільтруючий елемент. Тяга забезпечується насосом. Багато сучасних пилососів оснащені пультом для керування на відстані.

Поетапна робота пристрою виглядає так:

 1. Увімкнення пилососу у воді ініціює роботу двигуна. Гусениці обертаються, і прилад пересувається у напрямку, заданому користувачем.
 2. Пилосос рухається площиною з опорою на жорсткі щітки-валики. Він очищає поверхню від сміття, що накопичилося.
 3. Насос, що качає рідину, дає тягу за допомогою генерації вихрів. Завдяки цьому вода, що пройшла через фільтр, знову відправляється в резервуар, вже будучи очищеною. А сміття збирається в спеціальному мішку, розміщеному всередині пилососа.
 4. Після видалення сміття пилосос виходить на поверхню. Тепер мішок потрібно очистити від бруду. Цю операцію вже доводиться проводити руками.

Який можна купити робот-пилосос для басейну?

При виборі слід враховувати такі фактори:

 1. Продуктивність. Її обирають відповідно до габаритів басейну. Від неї залежить витрата ресурсів і швидкість прибирання. Моделі, що забирають басейн за 2-4 години, можна запускати на ніч, поки в басейні нікого немає. На ранок дно і стіни будуть чистими. Більш вигідною ціною відрізняються пилососи, що працюють 1-2 години.
 2. Якість щіток та їх поєднання з покриттям. ПВХ-щітки підходять для плівки, комбі-щітки - також для плитки. Є й універсальні варіанти, які використовуються з усіма основними матеріалами.
 3. Кількість датчиків. За допомогою них пилосос отримує дані про навколишню ситуацію - ступеня забруднення води, характеристики рельєфу (у тому числі наявності перешкод), конфігурацію чаші. Від числа датчиків залежить ефективність функціонування пилососу.
 4. Керування: кількість програм, наявність таймера, віддалений контроль через пульт або спеціальну програму на смартфоні.
 5. Ємність контейнера для сміття. Чим вона менша, тим швидше мішечок забивається, і тим частіше пилосос доведеться діставати для очищення фільтра.
 6. Довжина шнура живлення. Вона повинна забезпечувати можливість пилососу дійти до будь-якого місця в басейні.

Переваги

 1. Робота без безпосередньої участі людини.
 2. Можливість швидко почистити басейн великих габаритів. При цьому людина не втомлюється, на відміну від випадку, якби вона чистила велику площу ручним пилососом.
 3. Автономність, відсутність необхідності підключення до скімера або фільтра.
 4. Дистанційне керування за допомогою пульта або смартфона.
 5. Розмаїття програмних налаштувань.
 6. Безшумна робота.
 7. Сумісність з різними типами покриттів.
 8. Можливість повторювати одну і ту ж програму з потрібною частотою.

Поширені питання про роботи-пилососи для басейнів

Недорого купити пилосос для каркасного або стаціонарного басейну ви зможете у нашому магазині. При виборі техніки важливо знайти пристрій, що дає оптимальне співвідношення ціни та якості.

Де купити роботи-пилососи для басейнів?

Купити робот-пилосос гідної якості з доставкою в Україну можна в інтернет-магазині A-POOLS. Наша компанія базується у місті Дніпро та здійснює доставку обладнання для басейнів по всій території країни. На нашому сайті Ви знайдете насосне обладнання, пилососи для чищення басейнів, водоспади та інші товари для басейну. Також в наявності пластикові ПВХ труби та фітинги, заставні, оздоблювальні матеріали. Ми реалізуємо роботи з монтажу обладнання та його введення в експлуатацію. При оформленні замовлення вкажіть, чи потрібні Вам такі послуги.

Які роботи-пилососи для басейнів найдешевші?

Найбільш бюджетною вартістю мають прилади з базовим функціоналом, без великого набору додаткових функцій, найчастіше – лише очищення дна басейну.Однак при покупці пилососу для басейну важливо не забувати, що прилад повинен очищати всі поверхні, у тому числі вертикальні та важкодоступні. Отже, вибирати найбюджетніший варіант, не впевнившись у тому, що він очищає стіни басейну, не буде розумним. Зараз у продажу можна знайти недорогі пилососи, що дають якісне очищення всіх поверхонь.

Які ціни на роботи-пилососи для басейнів?

Ціну на пилососи та їх опис з основними особливостями Ви можете побачити на сторінках товарів. Також Ви можете порівняти схожі товари між собою за параметрами, що цікавлять. На сайті реалізований фільтр за площею басейну та є опція порівняння товарів. Якщо у Вас є питання щодо товарів, Ви можете задати їх, зателефонувавши нам по телефону.

Ціну на пилососи та їх опис з основними особливостями Ви можете побачити на сторінках товарів. Також Ви можете порівняти схожі товари між собою за параметрами, що цікавлять. На сайті реалізований фільтр за площею басейну та є опція порівняння товарів. Якщо у Вас є питання щодо товарів, Ви можете задати їх, зателефонувавши нам по телефону.