Все для бассейна купить - A-POOLS

Безкоштовна доставка від
3 000 грн.

Доступні
способи
оплати

Працюємо
7 днів
на тиждень

Шланги для басейнів

Басейн є складною системою, яка потребує ретельного підбору матеріалів. Від правильного вибору елементів залежить довговічність і якість роботи. Шланги для басейнів – основні елементи, які забезпечують подачу рідини та її відкачування із чаші. Вони обов'язково мають бути гнучкими, цілісними, без пошкоджень, інакше проблем із роботою системи не уникнути. Придбати їх можна в інтернеті в Україні на замовлення за прийнятною вартістю.

Шланги Intex, Bestway для басейну

Тут бувають ситуації, коли в процесі експлуатації каркасного або стаціонарного басейну губляться або виходять з ладу шланги. У такому разі найкращим варіантом буде покупка деталей від компанії Intex, Bestway. Вони пропонують якісні товари за прийнятними цінами, які прослужать не один рік за правильної експлуатації. Шланг bestway виконаний з еластичного міцного пластику, який можна використовувати для скімера або пісочного фільтра.

Як вибрати шланг для пісочного фільтра та скімера?

При виборі важливо звертати увагу не лише на ціну, а й на інші параметри. Шланг intex або Bestway - найкращий варіант при покупці. Компанії пропонують якісну продукцію, яка здобула довіру власників басейнів по всьому світу. При виборі варто звернути увагу на три основні параметри.

  1. Необхідна довжина. Вона може бути від 1 до 20 метрів і підбирається залежно від розміру водойми.
  2. Діаметр трубок для з'єднання – 32 мм, 38 мм, 55 міліметрів.
  3. Типів муфти та насадок.

Довгі деталі знадобляться для встановлення пилососу в басейн. Їх розмір залежить від довжини чаші резервуара. Занадто великі елементи будуть плутатися і заважати встановленню та роботі, тому до вибору шланга потрібно підійти серйозно, вимірявши довжину резервуара. Звернути увагу також слід на тип обладнання, щоб шланг для скімера intex або для пилососа, пісочного фільтра підходив під нього. Найкраще звернутися до фахівців, щоб не доводилося витрачатися двічі.

Де купити гофрований шланг для басейну?

Купити деталі для встановлення скімера, пилососу, пісочного фільтра можна в магазині A-Pools на замовлення Дніпро. На сайті представлені різні гофровані шланги, під фото яких описано всі параметри. Компанія працює з перевіреними постачальниками, які надають лише якісну оригінальну продукцію. У разі потреби менеджер допоможе підібрати шланги для каркасного басейну за прийнятною для замовника ціною, виходячи з параметрів обладнання.

ПІДПИШИТЬСЯ
НА НОВИНИ