Все для бассейна купить - A-POOLS

Безкоштовна доставка від
3 000 грн.

Доступні
способи
оплати

Працюємо
7 днів
на тиждень

Фітинги для басейну

Фітинги для труб потрібні для з'єднання різних ділянок один з одним. Крім того, деякі з них можуть бути перехідниками, дозволяючи з'єднувати трубки різного діаметра. Труби та фітинги для басейну, виготовлені з ПВХ, широко застосовуються для монтажу трубопроводів. Вони легкі, прості у монтажі, а у разі пошкодження ділянку труби або деталь нескладно замінити. Купити такі фітинги можна через магазин A-POOLS. У нас у продажу є муфти із зовнішнім та внутрішнім різьбленням різного діаметру, розбірні та редукційні муфточки, відводи, зворотні клапани та інші фітинги, необхідні для якісного складання трубопроводу.

Переваги фітингів з ПВХ

  1. ПВХ фітинги для басейну дуже прості у монтажі, не вимагають використання апарату для зварювання чи іншої специфічної техніки, тому їхню установку може провести навіть новачок. Відсутність потреби у спеціальній техніці відрізняє ці вироби від металевих та поліпропіленових. Встановлюють їх за допомогою манжет (для розтрубних труб) або використовують спеціальний клей, який скріплює деталі.
  2. Процес збирання трубопроводу з такими фітингами швидкий та простий.
  3. Фітинги не виділяють у воду речовин, що впливають на безпеку води та будь-які показники, важливі для басейну.Такий трубопровід не додає воді ні кольору, ні запаху, ні специфічного смаку. Завдяки всім цим властивостям полівінілхлоридні труби часто використовують і для питної води.
  4. ПВХ-труби (і фітинги), на відміну від металевих, не схильні до іржі та корозійних процесів.
  5. Вироби хімічно інертні, не змінюють форму або хімічний склад, спокійно переносять хімію, типову для басейнів.

Де купити фітинги ПВХ для басейну?

Якщо ви хочете купити фітинги із ПВХ за доступною ціною, ви можете зробити це через наш сайт. Вартість фітингів (трійників, муфт з різним різьбленням, заглушок та інших деталей) залежить від їх типу та розміру. Крім деталей для монтажу трубопроводу, ви можете замовити у нас насос, фільтраційну установку або інше обладнання для обслуговування басейну.

Зазвичай трубки та фітинги такого типу розраховані на експлуатаційні температури від 0 до 60 градусів. Заморозки і дуже гарячу воду вони не люблять, і це слід пам'ятати при проектуванні трубопроводу та його експлуатації. Якщо фітинги та інші конструкції полівінілхлориду використовуються для вуличного монтажу (наприклад, для відкритого басейну), їх варто пофарбувати фарбою, що захищає від ультрафіолетових променів.Без фарбування та додаткових присадок ПВХ не дуже добре переносить ультрафіолет: його міцність знижується, що збільшує ризик пошкодження зубами тварин або іншими гострими об'єктами.

Процес монтажу фітингів загалом дуже простий. Для нього знадобиться спеціальний клей, засіб для попереднього знежирення поверхонь, що з'єднуються, а також сухі чисті серветки. Роботи зі з'єднання потрібно проводити в приміщенні, що добре вентилюється і провітрюється. У процесі їх проведення не можна курити, працювати зі зварювальним апаратом, тримати у приміщенні джерела відкритого вогню та іскріння.