Все для бассейна купить - A-POOLS

Безкоштовна доставка від
3 000 грн.

Доступні
способи
оплати

Працюємо
7 днів
на тиждень

Ціна:
  —  
6447 грн.
34235 грн.
Колір:
Мийка для ніг:
Виробник :

Душ для басейну

Великою популярністю в Україні користується така конструкція, як душ для басейну. Його встановлюють на приватних ділянках, у комерційних приміщеннях та навіть на вулицях, якщо зона призначена для купання, відпочинку, занять спортом. Наприклад, можна придбати солярний душ для басейну, який збільшує шанси отримати рівну і гарну засмагу. У спекотний сонячний день це те, що потрібно. Фахівці рекомендують перед відвідуванням громадського басейну ходити в душі та відвідувати це місце після купання. Так вдасться позбутися можливих бактерій і дотримуватись санітарних норм. Якщо необхідно облаштувати територію, то можна придбати душ на замовлення з урахуванням певних параметрів та функціональних особливостей.

Літній душ для басейну основні характеристики

У пошуках вуличного душу для басейну дуже важливо враховувати всі його відмінні риси. Виробники зазвичай вказують особливості у картках до товарів. Якщо установка буде на вулиці, то найкращий варіант – це сонячний душ для басейну. Він відрізняється дешевою енергією, екологічною безпекою та зовсім не шкодить навколишньому середовищу. Такі конструкції компактні, мобільні, легко підключаються та використовуються.

Вуличний душ для басейну необхідно просто обладнати гнучким шлангом, який для подачі води підключається до резервуару. Можливо і наявність підігріву, якщо користувач не впевнений, що сонце доведе рідину до комфортної температури.Варто зазначити, що тоді ціна збільшиться приблизно вдвічі.

Вуличний душ зазвичай комплектується:

  • стійким резервуаром для води;
  • насадкою-розпилювачем;
  • змішувачем;
  • інструкцією.

У бак можна доливати й холодну воду, якщо виявиться, що вона занадто гаряча та купання викликає дискомфорт. Головне – повністю використовувати весь резервуар, оскільки рідина може застоятися і там почнуть розвиватися бактерії.

Як вибрати душ біля басейну?

Можна встановити душ біля басейну або в окремій купальній зоні. Від цього залежить, буде він відкритим чи нагадуватиме душову кабінку. Можна додатково придбати змішувач із кількома важелями, щоб регулювати гарячу та холодну воду, якщо вона підведена з різних резервуарів.

При виборі літнього душу варто дивитися на:

  • матеріал каркасу;
  • тип облицювання;
  • розміри;
  • сезонність;
  • спосіб підключення до резервуара з водою;
  • піддон.

Найкраще віддавати перевагу металевим поверхням, заздалегідь захищеним від корозії. Вони впораються з високим навантаженням.

Підбираючи душ біля басейну, також варто враховувати його сезонність. Деякі моделі обладнані електронними нагрівачами, а це означає, що купатися можна будь-якої пори року. Найдешевше коштує літній душ для басейну, оскільки вода нагрівається в ньому від сонця.

Де купити солярний душ для басейну?

Інтернет-магазин A-Pools пропонує купити душ для басейну за максимально вигідною вартістю у Дніпрі. Існують різні варіанти. Можна підібрати сонячну модель, водоспад або за наявності розширеного бюджету замовити душ із джакузі для додаткового відпочинку та розслаблення. Серед запропонованого асортименту найбільшу популярність має вуличний, солярний душ для басейну. Коштують вони відносно доступно, відрізняються практичністю та довговічністю, вписується такий душ у будь-який басейн.

Клієнти інтернет-магазину отримують професійне та привітне обслуговування, допомогу з підбором відповідної моделі, високу якість обладнання, рекомендації щодо монтажу та експлуатації. Запропоновано лише сертифіковані товари.