Все для бассейна купить - A-POOLS

Безкоштовна доставка від
3 000 грн.

Доступні
способи
оплати

Працюємо
7 днів
на тиждень

Мозаїка для басейну

Для обладнання плавальної зони біля будинку є велика кількість предметів, головним з яких є басейн. Вбудовані у землю конструкції можна прикрасити незвичайним освітленням, плиткою. Щоб зробити водойму незвичайно привабливою, підійде мозаїка для басейну. Для роботи використовуються якісні матеріали, які прикрашатимуть дно та стіни довгі роки, не втрачаючи свого кольору.

За якими критеріями вибирати мозаїку для басейну?

Басейни є складними гідротехнічними конструкціями. Щоб купити мозаїку для басейну, необхідно підбирати тільки якісні матеріали та дотримуватись певних правил:

  1. Плитка для мозаїки повинна мати невисокий рівень водопоглинання, який залежить від її пористості. Чим вище показник пористості, тим більше води вона поглинатиме. За стандартами Європи максимальний відсоток водопроникності становить 6%.
  2. Скляна мозаїка для басейну або керамічна має бути міцною і мати високий рівень захисту від хімічних впливів.
  3. Варто звернути увагу на те, якого ефекту покупець бажає досягти. Є кілька видів мозаїки: керамічна, скляна, порцелянова, бита кераміка, металева, бетонно-мозаїчна. Остання буде більш пористою, тому ступінь поглинання буде найвищим. Використовуючи різну плитку, можна створити неповторний дизайн дна та бортів домашнього басейну.
  4. Кольорова палітра найрізноманітніша, тому підбирати вироби варто, виходячи з оформлення прибудинкової ділянки.

Щоб купити плитку мозаїку для басейну, варто розібратися у тому, який саме ефект має бути досягнутий. Біта кераміка допоможе зробити цікавий опуклий малюнок, а ось керамічна відмінно підійде для звичайної викладки, такої, як у саунах чи міських басейнах.

Які характеристики та декоративні якості повинні мати мозаїку для басейну?

Дешева мозаїка для басейнів відрізняється високою поглинальністю вологи. Однак може застосовуватися для басейнів на дачі як декоративний елемент. Також використовується у випадку, коли очищення відбувається за допомогою УФ установок і на мозаїку впливає невелика кількість хімікатів. В інших випадках мозаїка в басейні повинна відповідати певним параметрам:

  1. Водопоглинання за Європейськими параметрами не вище 6%.
  2. Високий рівень хімічної стійкості, якісне верхнє покриття матеріалу.
  3. Матеріал повинен мати високу ударостійкість та стійкість до морозів.

Важливо також вивчити інші показники матеріалів. Наприклад, скляна мозаїка чудово справляється з різкими перепадами температур, а ось у кераміки такий показник нижчий. Що стосується декоративних якостей, тут безліч варіантів. Важливо, щоб у мозаїчних елементах не було тріщин, інакше такий малюнок у басейні швидко відвалиться.Далі все залежить від самого замовника: колір та кількість підбираються, виходячи з індивідуальних переваг.

Де купити мозаїку для оздоблення басейну за доступною ціною?

Мозаїка для басейнів продається на сайті компанії A-Pools в Україні. Тут представлена ​​морозостійка скляна та керамічна плитка від найкращих виробників. У Києві та інших містах можна купити мозаїку на замовлення за прийнятними цінами. Весь товар ретельно оглядають та готують до продажу. Компанія працює лише з перевіреними постачальниками, які завоювали серця клієнтів. На сайті представлена ​​також іспанська мозаїка найвищої якості. Підібрати плитку для басейну допоможуть менеджери. Вони готові проконсультувати з будь-яких питань, виходячи з переваг клієнта.