Все для бассейна купить - A-POOLS

Безкоштовна доставка від
3 000 грн.

Доступні
способи
оплати

Працюємо
7 днів
на тиждень

Дозуючі насоси

Щоб вода в басейні була безпечною, необхідно щоб у воді був необхідний і постійний рівень дезінфікуючих засобів, підтримувався необхідний рівень рН. дозуюча станція Emec.

Автоматична станція дозування Emec може складатися з різних за призначенням та продуктивністю елементів. Залежно від функціональності та продуктивності можна підбирати елементи системи в індивідуальному порядку.

Насоси для дозуючих станцій застосовуються для коригування рН води, води для систем охолодження та для центрального теплопостачання, а також для запобігання корозії та відкладенням.

Переваги дозуючих насосів

Насоси-дозатори ретельно підбираються для комплектації станції водопідготовки високої ефективності. Надійність та точність роботи є найважливішими параметрами.

У багатьох випадках дозування є невід'ємною частиною процесу водопідготовки. Насоси можуть керуватися як вручну, так і автоматично.

Ручне керування

Насос гарантує постійне дозування відповідно до кількості, заданої за допомогою колеса керування в л/год або мл/год (або гал/год). Насос автоматично вибирає між одиницями вимірювання.

Імпульсне керування

Насос дозує пропорційно до імпульсного сигналу з нульовим потенціалом, наприклад, від витратоміра. Між імпульсами та ходами дозування прямого зв'язку немає. Насос автоматично розраховує свою оптимальну швидкість, щоб забезпечити дозування необхідної кількості для кожного імпульсу.