Все для бассейна купить - A-POOLS

Безкоштовна доставка від
3 000 грн.

Доступні
способи
оплати

Працюємо
7 днів
на тиждень

Обслуговування басейнів

Для підтримки справної роботи купальні важливо регулярно проводити сервісне обслуговування. Адже стаціонарний басейн є складною системою, що включає насосне, вентиляційне та інші типи обладнання. У процесі експлуатації важливо не лише підтримувати чистоту та безпеку води, а й забезпечити коректну роботу всіх технічних вузлів. Ми готові виконати для вас монтаж обладнання для басейну у Дніпрі та надати консультацію щодо його коректного використання.

Вартість обслуговування басейну під ключ на місяць

Ціна комплексу робіт такого типу залежить від обсягу басейну та комплекту використовуваного обладнання. Чим більше у вас різноманітної техніки (як базової, на зразок насосів, так і додаткової, наприклад, елементів підсвічування), тим більший обсяг робіт включає обслуговування.

Проводити діагностику та контролювати показники води важливо, щоб усі технічні вузли працювали злагоджено, а купання залишалося безпечним для членів сім'ї чи відвідувачів. Своєчасна діагностика допоможе продовжити термін служби апаратів, що використовуються. Ми також можемо надати консультації щодо обслуговування та догляду, щоб ви могли підтримувати справну роботу техніки самостійно. Ми консультуємо як власників приватних купалень, так і працівників громадських басейнів.Вартість чищення басейну залежить від його розмірів, а також від вашого місця розташування (за межами м. Дніпро послуги обходяться трохи дорожче).

Ви можете замовити послуги з регулярної періодичної діагностики або профілактичного обслуговування, а також виконання ремонтних або реставраційних робіт. До обслуговування належать також гідроізоляційні роботи, підключення або заміна потрібних видів обладнання.

Комплексне обслуговування басейнів

  1. Огляд конструкції вашої купальні.
  2. Діагностика видів обладнання, що використовуються (фільтри, насоси, пристрої для нагрівання рідини, дренажні системи та інші) та коректності їх роботи.
  3. Очищення басейну (стінок конструкції, дна, водяної поверхні). Перевірка та корекція хімічних параметрів води з використанням спеціальної хімії.
  4. Консультування щодо догляду за купівлею, правильного використання різної техніки, хімії, проведення доглядових процедур.

Технічне обладнання

Щоб забезпечити рівномірність підігріву, запобігти цвітінню басейну та застоюванню рідини, йому потрібно забезпечити гідне технічне оснащення. Сюди входить ряд різних пристроїв, наприклад:

  1. Насоси.Насамперед, вони забезпечують циркуляцію рідинних мас, яка необхідна всім інших процесів: знезараження, фільтрації, рівномірного нагрівання, очищення. Ряд насосів мають й інші функції (наприклад, фільтруючу або опцію дозатора хімії). Протиточкове обладнання також створюється на основі насосного.
  2. Фільтри для очищення води. Вони необхідні, щоб запобігти цвітінню, обсімененню стінок водоростями, потраплянню у воду алергенів та збудників різних хвороб. Фільтри бувають різними - картриджними або з сипучим наповнювачем (кварцовим піском або спеціальними гранулами зі скла). Фільтруючі пристрої важливо своєчасно чистити та міняти, щоб вони ефективно виконували свою роботу.
  3. Хлоргенератори для знезараження. Замість хімії у них використовується звичайна сіль. Генератор може бути окремим або частиною насоса (зокрема, що фільтрує). Такі комплексні установки реалізують кілька опцій.
  4. Техніка для нагрівання води – нагрівачі, обмінники, теплові насоси. Підбір здійснюється відповідно до особливостей басейну, його інфраструктури та умов експлуатації.

Підключити будь-яку техніку для басейну, що вас зацікавила, ви зможете, замовивши обслуговування нашими фахівцями. Також ми консультуємо з питань правильного поводження з приладами, що підключаються.

Яка вартість утримання басейну на місяць

На вартість робіт впливає низка факторів: обсяг і тип конструкції вашого басейну, перелік використовуваної для обслуговування техніки і робіт, що запитуються. Якщо ви бажаєте замовити обслуговування під ключ, зв'яжіться з нами по телефону. Після погодження списку робіт ми підготуємо для вас кошторис. Ми готові реалізувати роботи з обслуговування басейну у Дніпрі, а також у таких містах області, як Нікополь, Павлоград, Кривий Ріг.