Все для бассейна купить - A-POOLS

Безкоштовна доставка від
3 000 грн.

Доступні
способи
оплати

Працюємо
7 днів
на тиждень

Басейн під ключ у Дніпрі

Мати басейн на прибудинковій території – це привілей для власників приватних будинків. Побудувати самостійно басейни під ключ може тільки людина, яка має досвід в установці штучних водойм. Решті краще звернутися до компаній, що надають таку послугу. Видів конструкцій достатньо, щоб купити басейн під ключ зміг споживач із будь-яким бюджетом.

Вибір оптимального типу басейну для приватного будинку

Будівництво басейну – непростий процес і залежить від великої кількості факторів. Спочатку необхідно визначитись:

 • з місцем встановлення плавального резервуару;
 • вивчити цінові пропозиції ринку;
 • врахувати, якою місткістю має бути ємність, на яку кількість людей розрахована;
 • ознайомитися з характеристиками та різновидами комплексів;
 • визначитися з формою конструкції.

У котедж чи дачу частіше замовляють зовнішні резервуари, ніж внутрішні. Це продиктовано відсутністю вільної та об'ємної площі усередині споруди. Водний відпочинок просто неба і сонця корисніший, але такий варіант має й мінуси:

 • купання можливе лише в теплий період і за спекотної погоди;
 • обслуговувати водойму потрібно часто;
 • складно простежити, щоб конструкція не промерзла у зимовий період.

Для цілорічного використання зовнішнього водовмісника можна встановити систему підігріву води. Але обігрівати такі обсяги рідини економічно невигідно. Запобігти швидкому охолодженню води та попаданню каменів, гілок або інших забруднень допоможе накриття у вигляді павільйону або солярної плівки.

Щоб спорудити внутрішній басейн, ціна під ключ буде набагато вищою. Користуватися ним можна цілий рік, обслуговування потребує рідше. Продумувати розміщення внутрішнього резервуара слід на стадії будівництва будинку.

Будівництво басейнів під ключ

Щоб будівництво басейнів під ключ пройшло без складнощів, потрібно дотримуватися правильної послідовності дій.

 1. Створення проекту. Проектування – важлива частина будівельних робіт. У проекті прораховуються всі нюанси на території, де монтуватиметься плавальний комплекс. Місце має бути просторим та безпечним. Підбирається форма резервуару та розташування.
 2. Монтажні роботи. Цьому етапу відведено левову частку робіт. Попередньо викопується котлован, вирівнюється дно та моделюється контур майбутньої чаші. Формується щебенева подушка, дно та стінки армуються спеціальною сіткою, та монтується опалубка. Далі встановлюються закладні деталі ліній комунікації. Заливається бетон, і прокладаються комунікації між обладнанням і водоймою. Монтується система фільтрації.
 3. Завершальний етап – оздоблення чаші. Дизайн створюється при використанні плитки різного кольору або мозаїки. Власники домашніх басейнів найчастіше замовляють плитку небесно-блакитного відтінку.

Перш ніж побудувати басейн, ціна повинна обговорюватися з виконувальною компанією на початку співробітництва та підтверджуватись документально. Інакше вартість робіт може збільшуватись.

Види басейнів

Плавальні конструкції бувають різноманітних типів:

 • композитні;
 • поліпропіленові;
 • каркасні
 • стаціонарні (бетонні).

Замовити басейн на дачу під ключ можна для дорослих чи дітей. Можна купити моделі резервуарів з фільтром, який запобігає появі та розвитку хвороботворних бактерій.

Якщо ємність потрібна ненадовго, дітям поплескатися, підійде і надувний варіант. При замовленні послуги «Басейн під ключ» ціна включає комунікаційне обладнання. Окремо у проекті вказується спорудження накриття водойми.

Де замовити будівництво басейнів під ключ?

Звертайтеся до нашої компанії для створення плавального комплексу вдома у Дніпрі. Вибирайте форму, матеріали та комплектуючі для конструкції в інтернет-магазині A-POOLS, а ми реалізуємо вашу мрію. На послугу «Встановлення басейну» ціна у нас демократична, найкраща у місті.